Ogłoszenia Parafialne Niedziela Chrystusa Króla Wszechświata 22.11.2015 r.

UROCZYSTOŚĆ JEZUSA CHRYSTUSA KRÓLA WSZECHŚWIATA niedziela 22 LISTOPADA 2015 R.

1. Dziś Uroczystość Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata, ostatnia niedziela roku liturgicznego. W przyszłą niedzielę rozpoczynamy Adwent, nowy rok liturgiczny i duszpasterski.

1. Dzieci z 3 – 6 klasy szkoły podstawowej zapraszam na spotkanie biblijne we wtorek o godz. 16.30 do klasztoru naszych Sióstr.

1. Krąg biblijny we wtorek po wieczornej Mszy św. w sali misyjnej.

1. W tym tygodniu wyjątkowo nie będzie czwartkowego spotkania na temat Katechizmu Kościoła Katolickiego.

1. Dzieci przedszkolne i ze szkoły podstawowej zapraszam do wspólnego przygotowania tegorocznych jasełek. Spotkanie w sobotę o godz. 15.00 w sali misyjnej.

1. Inauguracja Roku Jubileuszu 1050 lecia Chrztu Polski odbędzie się w Bazylice Archikatedralnej podczas I Nieszporów I Niedzieli Adwentów w najbliższą sobotę o godz. 16.00.

1. W zeszłą niedzielę na Arcybiskupie Seminarium Duchowne zebraliśmy 894, 00 zł. Serdeczne Bóg zapłać.