Ogłoszenia Parafialne XXXIII Niedziela Zwykła 15.11.2015 r.

XXXIII niedziela zwykła 15 LISTOPADA 2015 R.

1. Dziś w naszej parafii przeżywamy dzień modlitw w intencji powołań i za powołanych. Gościmy kleryka, który po Mszy św. będzie zbierać ofiary na rzecz naszego Seminarium.

1. Dzieci przedszkolne oraz z 1 i 2 klasy szkoły podstawowej zapraszam na spotkanie biblijne we wtorek o godz. 16.30 do klasztoru naszych Sióstr

1. Krąg biblijny we wtorek po wieczornej Mszy św. w sali misyjnej

1. Młodzież z 1 i 2 klasy gimnazjum przygotowującą się do bierzmowania zapraszam na Mszę św. i spotkanie w czwartek po Mszy św.

1. Spotkanie dla osób chcących lepiej poznać nauczanie Kościoła poprzez studiowanie Katechizmu Kościoła Katolickiego w czwartek o 19.30 w sali misyjnej. Temat spotkania: pierwsze przykazanie Boże KKK nr 2083 – 2141.

1. Rodziców dzieci przygotowujących się do I Komunii św. zapraszam na Mszę św. i spotkanie w piątek o godz. 18.00.

1. W zeszłą niedzielę na pomoc Syrii zebraliśmy 1105,93 zł. Serdeczne Bóg zapłać.

1. Bardzo dziękuję Panom, którzy posprzątali liście wokół kościoła.

1.  Szkoła formacji duchowej zaprasza starszą młodzież i dorosłych na rekolekcje adwentowe w milczeniu od 4 do 6 grudnia. Więcej informacji w gablocie.