Ogłoszenia Parafialne XXXII Niedziela Zwykła 8.11.2015 r.

XXXII niedziela zwykła 8 LISTOPADA 2015 R.

1. Dziś przeżywamy Dzień Solidarności z Kościołem Prześladowanym w Syrii. Przed kościołem zbiórka ofiar na pomoc chrześcijanom w Syrii.

1. Spotkanie dla członków Żywego Różańca dzisiaj po Mszy św. o godz. 9.00.

1. Parafialna Katecheza dla dzieci przygotowujących się do I Komunii św. dzisiaj po Mszy św. o godz. 11.00.

1. Nabożeństwo za zmarłych na naszym starym cmentarzu parafialnym w Chojnicy na poligonie dzisiaj o godz. 15.00. Dzięki życzliwości wojska można wjechać na poligon samochodem.

1. Różaniec za zmarłych podanych w wymieniankach jeszcze w poniedziałek po
    Mszy św.

1. Dzieci z klas 3-6 szkoły podstawowej zapraszam na spotkanie we wtorek o godz. 16.30 do klasztoru naszych Sióstr.

1. Krąg Biblijny we wtorek po Mszy św. w sali misyjnej. Serdecznie zapraszam.

1. Spotkanie dla osób chcących lepiej poznać nauczanie Kościoła poprzez studiowanie Katechizmu Kościoła Katolickiego w czwartek o 19.30 w sali misyjnej. Temat spotkania: Wstęp do Dekalogu KKK nr 2052 – 2082.

1. Młodzież gimnazjalną, licealną oraz studentów zapraszam na spotkanie duszpasterstwa młodzieży w piątek po Mszy św. Temat spotkania: świętość. Proszę uczestników o przygotowanie krótkiej prezentacji o swoim patronie lub ulubionym świętym.

1. W zeszłą niedzielę, razem ze składką z Mszy św. na cmentarzu na potrzeby parafii zebraliśmy 5594,84 zł. Serdeczne Bóg zapłać za tak hojne ofiary.

1. W przyszłą niedzielę gościć będziemy w naszej parafii kleryka, który będzie się z nami modlić w intencji powołanych i o powołania a po Mszach św. będzie zbierać ofiary na nasze Seminarium.