Ogłoszenia Parafialne Uroczystość Wszystkich Świętych 1.11.2015 r.


OGŁOSZENIA PARAFIALNE

 NIEDZIELA UROCZYSTOŚĆ WSZYSTKICH ŚWIĘTYCH

1 LISTOPADA 2015 R.

 

 1. Dziś Uroczystość Wszystkich Świętych. Zapraszam na Nieszpory o godz. 14.00 w kościele, po nieszporach przejdziemy procesyjnie na cmentarz gdzie będzie procesja z modlitwami za zmarłych. Ok. godz. 15.00 Msza św. w intencji wszystkich spoczywających na naszym cmentarzu.

 

 1. Jutro Wspomnienie Wszystkich Wiernych Zmarłych czyli Dzień Zaduszny. Msza św. o godz. 18.00.

 

 1. Różaniec za zmarłych podanych w wymieniankach w poniedziałek, wtorek, czwartek i piątek po Mszy św.

 

 1. Dzieci przedszkolne oraz z klas 1 i 2 szkoły podstawowej zapraszam na spotkanie we wtorek o godz. 16.30 do klasztoru naszych Sióstr.

 

 1. Krąg Biblijny we wtorek po Mszy św. w sali misyjnej. Serdecznie zapraszam.

 

 1. Spotkanie dla osób chcących lepiej poznać nauczanie Kościoła poprzez studiowanie Katechizmu Kościoła Katolickiego w czwartek o 19.30 w sali misyjnej. Temat spotkania: Kościół – Matka i Wychowawczyni KKK nr 2030 – 2051.

 

 1. W czwartek z okazji I czwartku miesiąca zapraszam na adorację i modlitwy w intencji powołań oraz za kapłanów o godz. 17.30.

 

 1. W piątek I piątek miesiąca. Okazja do spowiedzi od godz. 17.00, po Mszy św. wystawienie Najświętszego Sakramentu do godz. 20.00. Podczas adoracji także okazja do spowiedzi.

 

 1. Chorych odwiedzę z Komunią św. w piątek od godz. 9.00.

 

 1. Bardzo dziękuję wszystkim, którzy wczoraj sprzątali liście przy naszym kościele.

 

 1. Nabożeństwo za zmarłych na cmentarzu w Chojnicy na poligonie w przyszłą niedzielę 8 listopada o godz. 15.00. W sobotę i niedzielę można dzięki życzliwości wojska można wjechać na poligon samochodem.

 

 1. Członków Żywego Różańca zapraszam na spotkanie w przyszłą niedzielę po Mszy o godz. 9.00.

 

 1. Katecheza parafialna dla dzieci przygotowujących się do I Komunii św. w przyszłą niedzielę po Mszy o godz. 11.00.

 

 1. W przyszłą niedzielę przeżywać będziemy Dzień Solidarności z Kościołem Prześladowanym w Syrii.

 

 1. Cykl 7 spotkań po tytułem: „Małżeństwo; projekt Boga dla człowieka” rozpocznie się w środę 18 listopada. W czasie nabożeństw ks. prof. Paweł Bortkiewicz wygłosi konferencje na temat rodziny i małżeństw. Plan spotkań, miejsca i tematy wywieszone są w gablocie.

 

 1. W gablocie wisi także informacja o spotkaniach „Akademia Miłości”, które odbywają się w kościele przy Rynku Wildeckim, a skierowane są do par nawet z krótkim stażem bycia razem.