Ogłoszenia Parafialne XXVIII Niedziela Zwykła 11.10.2015 r.

XxViII NIEDZIELA ZWYKŁA 11.10.2015.

1. Dziś przeżywamy XV Dzień Papieski pod hasłem „Jan Paweł II – patron rodziny”. Przed kościołem zbiórka ofiar na Fundusz Dzieła Nowego Tysiąclecia, nazywany żywym pomnikiem św. Jana
    Pawła II.

1. W tym tygodniu: w poniedziałek święto Rocznica Poświęcenia Bazyliki Archikatedralnej, we wtorek wspomnienie bł. Honorata Koźmińskiego, kapłana, w czwartek wspomnienie św. Teresy do Jezusa, dziewicy i Doktora Kościoła, w piątek wspomnienie św. Jadwigi Śląskiej, w sobotę wspomnienie św. Ignacego Antiocheńskiego biskupa i męczennika.

1. Zapraszam na wieczór wielbienia; modlitwę radosnym śpiewem dzisiaj o godz. 19.00 w naszym kościele.

1. Nabożeństwa różańcowe codziennie po Mszy św. w niedzielę Różaniec przed Mszą
    o godz. 9.00, w środę o godz. 18.00. W Radojewie Różaniec codziennie o godz. 17.00 pod figurą Matki Bożej.

1. Wszystkie dzieci zapraszam na krótkie nabożeństwo różańcowe we wtorek
    o godz. 17.10

1. Dzieci z klas 3-6 Szkoły Podstawowej zapraszam razem z Siostrą Kingą i Siostrą Andżeliką na spotkanie biblijne we wtorek o godz. 16.30 do klasztoru naszych sióstr.

1. Osoby pragnące lepiej poznać Pismo Święte zapraszam na krąg biblijny we wtorek
    po Mszy św. do sali misyjnej.

1. Młodzież z 1 i 2 klasy gimnazjum przygotowującą się do bierzmowania zapraszam na Mszę św., Różaniec i spotkanie w czwartek o godz. 18.00

1. Osoby, które pragną poznać Katechizm Kościoła Katolickiego zapraszam na spotkanie Studni Poznania w czwartek o godz. 19.45 do sali misyjnej. Temat spotkania: wspólnota ludzka i uczestnictwo w życiu społecznym KKK 1877 – 1927.

1. Rodziców dzieci przygotowujących się do I Komunii św. zapraszam na Mszę św. Różaniec i spotkanie formacyjne w piątek o godz. 18.00.

1. Tradycyjnie już w październiku odbywa się sprzątanie cmentarza w Chojnicy na poligonie. Akcja ta odbędzie się w przyszłą sobotę 17 października od godz. 9.00 – 14.00. Zachęcam i zapraszam do wzięcia udziału w tym wydarzeniu, tym bardziej, że jest to nasz stary cmentarza parafialny. Wraz z ministrantami naszej parafii w ramach cotygodniowej zbiórki weźmiemy udział w sprzątaniu. Kto chciałby wjechać na poligon samochodem może odebrać w zakrystii przepustkę.

1. W zeszłą niedzielę na inwestycje parafialne zebraliśmy 2110,70 zł a na konto parafialne wpłynęło 550 zł. Bóg zapłać za tak hojne ofiary.

1. W przyszłą niedzielę przeżywać będziemy Niedzielę Misyjną i początek Tygodnia Misyjnego. Taca z przyszłej niedzieli przeznaczona jest na Papieskie Dzieła Misyjne.