Ogłoszenia Parafialne XVII Niedziela Zwykła 4.10.2015 r.

XxViI NIEDZIELA ZWYKŁA 04.10.2015.

1. Dziś pierwsza niedziela miesiąca, po Mszy św. o godz. 9.00 spotkanie formacyjne dla wspólnoty Żywego Różańca. Dzisiejsza składka przeznaczona jest na inwestycje parafialne.

1. W tym tygodniu: w poniedziałek wspomnienie św. Faustyny Kowalskiej dziewicy,
    w środę wspomnienie NMP Różańcowej, w piątek wspomnienie bł. Wincentego Kadłubka biskupa.

1. Nabożeństwa różańcowe codziennie po Mszy św. w niedzielę Różaniec przed Mszą
    o godz. 9.00, w środę o godz. 18.00. W Radojewie Różaniec codziennie o godz. 17.00 pod figurą Matki Bożej.

1. Wszystkie dzieci zapraszam na krótkie nabożeństwo różańcowe we wtorek
    o godz. 17.10

1. Dzieci przygotowujące się do I Komunii św. wraz z rodzicami zapraszam na Mszę św. z poświęceniem Różańców i nabożeństwo różańcowe we wtorek o godz. 18.00.

1. Dzieci przedszkolne oraz z klas 1 i 2 Szkoły Podstawowej zapraszam razem z Siostrą Kingą i Siostrą Andżeliką na spotkanie biblijne we wtorek o godz. 16.30 do klasztoru naszych sióstr.

1. Osoby pragnące lepiej poznać Pismo Święte zapraszam na krąg biblijny we wtorek
    po Mszy św. do sali misyjnej.

1. Osoby, które pragną poznać Katechizm Kościoła Katolickiego zapraszam na spotkanie Studni Poznania w czwartek o godz. 19.30 do sali misyjnej. Temat spotkania: Grzech.

1. Młodzież gimnazjalną, licealną oraz studentów zapraszam na spotkanie w piątek
    po Mszy św. do klasztoru naszych sióstr. Temat spotkania: Aniołowie.

1. Serdecznie zapraszam na Wieczór Wielbienia Boga śpiewem i modlitwą w przyszłą niedzielę o godz. 19.00 w naszym kościele.

1. W przyszłą niedzielę przeżywać będziemy kolejny Dzień Papieski. Przed kościołem zbiórka do puszek ofiar na Dzieło Nowego Tysiąclecia.

1. Polecam „Przewodnik Katolicki”.