Ogłoszenia Parafialne XXV Niedziela Zwykła 20.09.2015 r.

XxV NIEDZIELA ZWYKŁA 20.09.2015.

1. Dziś przeżywamy Światowy Dzień Środków Społecznego Przekazu. Przed kościołem zbiórka ofiar na Katolicki Uniwersytet Lubelski, Wydział Teologiczny naszego Uniwersytetu i szkoły katolickie.

1. W tym tygodniu: w poniedziałek święto św. Mateusza apostoła i ewangelisty, w środę wspomnienie św. Pio z Pietrelciny kapłana, w piątek wspomnienie bł. Władysława z Gielniowa kapłana.

1. Dzieci przedszkolne oraz 1 i 2 klasy Szkoły Podstawowej zapraszam razem z Siostrą Kingą i Siostrą Andżeliką na spotkanie biblijne we wtorek o godz. 16.30 do klasztoru naszych sióstr. Spotkanie dla starszych dzieci ze szkoły podstawowej będzie we wtorek za tydzień.

1. Osoby pragnące lepiej poznać Pismo Święte zapraszam na krąg biblijny we wtorek po Mszy św. do sali misyjnej.

1. Rodziców dzieci z III klasy szkoły podstawowej, które przystąpią do I Komunii Świętej w maju w przyszłym roku zapraszam na spotkanie w czwartek po Mszy św.

1. Osoby, które pragną poznać Katechizm Kościoła Katolickiego zapraszam na spotkanie Studni Poznania w czwartek o godz. 19.30 do sali misyjnej.

1. Młodzież z gimnazjum, szkół średnich oraz studentów zapraszam na spotkanie duszpasterstwa młodzieży w piątek po Mszy św. do sali misyjnej.

1. Ministrantów i chłopców, którzy chcieliby zostać ministrantami zapraszam na zbiórkę w sobotę o godz. 9.00.

1. W gablocie wisi informacja dotycząca kolejnej organizowanej przez naszą Archidiecezję pielgrzymki na Maltę w sierpniu przyszłego roku.

1. Polecam „Przewodnik Katolicki”.