Ogłoszenia Parafialne XXIV Niedziela Zwykła 13.09.2015 r.

XxIV NIEDZIELA ZWYKŁA 13.09.2015.

1. Dziś rozpoczyna się Tydzień Wychowania. W codziennej modlitwie w sposób szczególny pamiętajmy o rodzicach, wychowawcach i nauczycielach.

1. W tym tygodniu: w poniedziałek Święto Podwyższenia Krzyża Świętego, we wtorek wspomnienie Matki Bożej Bolesnej, w środę wspomnienie św. Korneliusza papieża i Cypriana biskupa męczenników, w piątek święto św. Stanisława Kostki patrona Polski.

1. W tym tygodniu biuro parafialne będzie nieczynne oraz nie będzie spotkań duszpasterskich, ponieważ wyjeżdżam na urlop.

1. Osoby chore i starsze wraz z rodzinami oraz opiekunami ks. bp Grzegorz Balcerek zaprasza na Mszę św. do katedry w poniedziałek o godz. 18.00.

1. Ministrantów i chłopców, którzy chcieliby zostać ministrantami zapraszam na zbiórkę w sobotę o godz. 9.00.

1. W zeszłą niedzielę na inwestycje parafialne zebraliśmy 1743 zł a na konto parafialne wpłynęło 350 zł, jedna rodzina ofiarowała także 1000 zł. Serdeczne Bóg zapłać za tak hojne ofiary.

1. Dziękuję także parafiance, która ofiarowała dla naszej parafii pięknego iglaka, który został posadzony na wprost wyjścia z kościoła.

1. W przyszłą niedzielę przypada Światowy Dzień Środków Społecznego Przekazu. Przed kościołem zbiórka ofiar na Katolicki Uniwersytet Lubelski, Wydział Teologiczny naszego Uniwersytetu oraz szkoły katolickie.

1. Polecam „Przewodnik Katolicki”.