Ogłoszenia Parafialne XXIII Niedziela Zwykła 6.09.2015 r.

XxIII NIEDZIELA ZWYKŁA 06.09.2015.

1. Dziś I niedziela miesiąca. Składka przeznaczona jest na inwestycje parafialne.

1. W tym tygodniu: we wtorek święto Narodzenia NMP

1. Dzieci przedszkolne oraz 1 i 2 klasy Szkoły Podstawowej zapraszam razem z Siostrą Kingą i Siostrą Andżeliką na spotkanie biblijne we wtorek o godz. 16.30 do klasztoru naszych sióstr.

1. Osoby chcące pogłębić znajomość Pisma Świętego zapraszam na spotkanie kręgu biblijnego we wtorek po Mszy św. do sali misyjnej.

1. Osoby pragnące lepiej poznać i zrozumieć Katechizm Kościoła Katolickiego zapraszam na spotkanie „Studni Poznania” w czwartek o godz. 19.30 do sali misyjnej.

1. Młodzież gimnazjalną, licealną oraz studencką zapraszam na spotkanie w piątek po Mszy św. do sali misyjnej.

1. Ministrantów i chłopców, którzy chcieliby zostać ministrantami zapraszam na zbiórkę w sobotę o godz. 9.00.

1. Festyn osiedlowy organizowany przez Radę Osiedla, Przedszkole i naszą Parafię odbędzie się w najbliższą sobotę 12 września od 11.00 – 18.00 na boisku przy ul. Morasko 57. Przewidzianych jest wiele atrakcji. Serdecznie zapraszam, warto wykorzystać okazję do wspólnej zabawy i integracji naszej wspólnoty parafialnej i osiedlowej.

1. Piesza Pielgrzymka do Soboty na odpust odbędzie się w przyszłą niedzielę 13 września. Pątnicy wyruszą sprzed naszego kościoła o godz. 8.00. następnie dołączą do nich pielgrzymi z Suchego Lasu i Złotnik. Zachęcam do udziału w tej pielgrzymce.

1. Osoby chore i starsze wraz z opiekunami oraz rodzinami ks. bp Grzegorz Balcerek zaprasza na Mszę św. od Katedry w poniedziałek 14 września o godz. 18.00.

1. Polecam „Przewodnik Katolicki”.