Ogłoszenia Parafialne XXII Niedziela Zwykła 30.08.2015 r

XxII NIEDZIELA ZWYKŁA 30.08.2015.

1. Bardzo dziękuję wszystkim, którzy zaangażowali się w uświetnienie wczorajszej uroczystości odpustowej: osobom sprzątającym kościół i wokół kościoła, służbie liturgicznej, niosącym sztandary, feretrony i baldachim, siostrze Annie i siostrze Karolinie, a przede wszystkim dziękuję za wspólną modlitwę w intencji naszej Parafii.

1. W tym tygodniu: we wtorek wspomnienie bł. Bronisławy dziewicy, w czwartek wspomnienie św. Grzegorza Wielkiego papieża i doktora Kościoła.

1. We wtorek 1 września, kolejna rocznica wybuchu II wojny światowej. Tradycyjnie w tym dniu o godz. 17.00 Msza św. i uroczystości przy pomniku ofiar faszyzmu w Łagiewnikach na poligonie. Można wjechać samochodem na poligon. Serdecznie zapraszam.

1. W czwartek I czwartek miesiąca. Serdecznie zapraszam na adorację i modlitwy w intencji powołań oraz za kapłanów o godz. 17.30.

1. W piątek I piątek miesiąca. Spowiedź od godz. 17.00. Po Mszy św. wystawienie Najświętszego Sakramentu, Litania do Serca Jezusowego i adoracja do godz. 20.00. Podczas adoracji, także okazja do spowiedzi.

1. Chorych odwiedzę z Komunią św. w piątek od godz. 9.00.

1. Ministrantów i chłopców, którzy chcieliby zostać ministrantami zapraszam na zbiórkę w sobotę o godz. 9.00.

1. Dzieci, które były na wyjeździe parafialnym w Karpaczu wraz z rodzicami i rodzeństwem zapraszam na grilla i wspólne oglądanie zdjęć w sobotę o godz. 14.00 do sali misyjnej u naszych Sióstr. Proszę przynieść ze sobą coś na grilla.

1. Polecam „Przewodnik Katolicki”.