Ogłoszenia Parafialne XXI Niedziela Zwykła 23.08.2015 r.


OGŁOSZENIA PARAFIALNE

 XxI NIEDZIELA ZWYKŁA 23.08.2015.

 

 

 

 

  1. W tym tygodniu: w poniedziałek święto św. Bartłomieja apostoł, w środę uroczystość NMP Częstochowskiej, w czwartek wspomnienie św. Moniki, w piątek wspomnienie św. Augustyna biskupa i doktora Kościoła, w sobotę wspomnienie męczeństwa św. Jana Chrzciciela.

 

  1. Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy we wtorek po Mszy św.

 

  1. W sobotę przeżywać będziemy nasz odpust parafialny ku czci męczeństwa św. Jana Chrzciciela. Suma odpustowa z procesją Eucharystyczną wokół kościoła o godz. 18.00. Bardzo proszę o niesienie feretronów, sztandarów, baldachimu. Proszę także dziewczynki do sypania kwiatów.

 

  1. W niedzielę Msza św. dziękczynna za żniwa czyli dożynki o godz. 9.00. Bardzo serdecznie zapraszam, do wspólnego dziękczynienia za tegoroczne zbiory.

 

  1. Polecam „Przewodnik Katolicki”.