Ogłoszenia Parafialne XX Niedziela Zwykła 16.08.2015 r.


OGŁOSZENIA PARAFIALNE

 Xx NIEDZIELA ZWYKŁA 16.08.2015.

 

 

 

  1. Dzieci wyjeżdżające dzisiaj do Karpacza spotykają się przed kościołem o godz. 13.30.

 

  1. W tym tygodniu: w poniedziałek wspomnienie św. Jacka Kapłana; we wtorek wspomnienie bł. Sancji Szymkowiak dziewicy; wspomnienie św. Bernarda opata i doktora Kościoła; wspomnienie św. Piusa X papieża, wspomnienie NMP Królowej.

 

  1. Z powodu mojego wyjazdu z dziećmi z parafii do Karpacza biuro parafialne będzie jutro, w poniedziałek nieczynne.

 

  1. Kolejny 35 Pokutny Marsz Różańcowy wyruszy dzisiaj o godz. 12.00 z Kościoła Bożego Ciała w Poznaniu i przejdzie do Sanktuarium Matki Bożej w Cudy Wielmożnej Pani Poznania. W czasie Marszu będzie modlitwa Różańcowa w intencji Ojczyzny.

 

  1. W zeszłą niedzielę na Katolicki Uniwersytet Lubelski, Wydział Teologiczny naszego Uniwersytetu oraz szkoły katolickie zebraliśmy 700 zł. Bóg zapłać za złożone ofiary.

 

  1. Polecam „Przewodnik Katolicki”.