Ogłoszenia Parafialne XIX Niedziela Zwykła 9.08.2015 r.

XIx NIEDZIELA ZWYKŁA 09.08.2015.

1. Dzisiejsza składka przeznaczona jest na Katolicki Uniwersytet Lubelski, Wydział Teologiczny naszego Uniwersytetu oraz szkoły katolickie

1. W tym tygodniu: w poniedziałek święto św. Wawrzyńca diakona i męczennika, we wtorek wspomnienie św. Klary dziewicy, w piątek wspomnienie św. Maksymiliana Marii Kolbego kapłana i męczennika

1. We wtorek po Mszy św. Nowenna do matki Bożej Nieustającej Pomocy.

1. Rodziców dzieci wyjeżdżających w przyszłym tygodniu do Karpacza zapraszam na spotkanie organizacyjno-informacyjne we wtorek po Mszy św. Obecność konieczna.

1. W sobotę Uroczystość Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny zwana też Świętem Matki Bożej Zielnej. Msze św. jak w niedzielę. Na każdej Mszy św. błogosławieństwo ziół i kwiatów.

1. W sobotę podczas Mszy św. o godz. 11.00 Siostry ze Zgromadzenia Sióstr Misjonarek dla Polonii Zagranicznej złożą śluby wieczyste. Pamiętajmy przez cały tydzień a szczególnie w sobotę o Nich w naszych modlitwach.

1. W zeszłą niedzielę na inwestycje parafialne zebraliśmy 1843 zł. Serdeczne Bóg zapłać za złożone ofiary podczas Mszy św. oraz przelane na konto parafialne.

1. W sobotę przed kościołem zbiórka ofiar na Caritas diecezjalną.

1. Polecam „Przewodnik Katolicki”.