Ogłoszenia Parafialne XIX Niedziela Zwykła 9.08.2015 r.


OGŁOSZENIA PARAFIALNE

 XIx NIEDZIELA ZWYKŁA 09.08.2015.

 

 

 

  1. Dzisiejsza składka przeznaczona jest na Katolicki Uniwersytet Lubelski, Wydział Teologiczny naszego Uniwersytetu oraz szkoły katolickie

 

  1. W tym tygodniu: w poniedziałek święto św. Wawrzyńca diakona i męczennika, we wtorek wspomnienie św. Klary dziewicy, w piątek wspomnienie św. Maksymiliana Marii Kolbego kapłana i męczennika

 

  1. We wtorek po Mszy św. Nowenna do matki Bożej Nieustającej Pomocy.

 

  1. Rodziców dzieci wyjeżdżających w przyszłym tygodniu do Karpacza zapraszam na spotkanie organizacyjno-informacyjne we wtorek po Mszy św. Obecność konieczna.

 

  1. W sobotę Uroczystość Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny zwana też Świętem Matki Bożej Zielnej. Msze św. jak w niedzielę. Na każdej Mszy św. błogosławieństwo ziół i kwiatów.

 

  1. W sobotę podczas Mszy św. o godz. 11.00 Siostry ze Zgromadzenia Sióstr Misjonarek dla Polonii Zagranicznej złożą śluby wieczyste. Pamiętajmy przez cały tydzień a szczególnie w sobotę o Nich w naszych modlitwach.

 

  1. W zeszłą niedzielę na inwestycje parafialne zebraliśmy 1843 zł. Serdeczne Bóg zapłać za złożone ofiary podczas Mszy św. oraz przelane na konto parafialne.

 

  1. W sobotę przed kościołem zbiórka ofiar na Caritas diecezjalną.

 

  1. Polecam „Przewodnik Katolicki”.