Ogłoszenia Parafialne XVIII Niedziela Zwykła 2.08.2015.

XVIII NIEDZIELA ZWYKŁA 02.08.2015.

1. Dzisiaj pierwsza niedziela miesiąca. Po Mszy św. o godz. 9 spotkanie dla Żywego Różańca. Składka przeznaczona jest na inwestycje parafialne.

1. W tym tygodniu: we wtorek wspomnienie św. Jana Marii Vianneya; w czwartek święto Przemienienia Pańskiego; w piątek wspomnienie bł. Edmunda Bojanowskiego, w sobotę wspomnienie św. Dominika

1. We wtorek po Mszy św. Nowenna do matki Bożej Nieustającej Pomocy.

1. Młodzież zapraszam na grilla w czwartek po Mszy św. Podczas spotkania będziemy oglądać zdjęcia ze spływu kajakowego.

1. W czwartek I czwartek miesiąca. O godz. 17.30 wystawienie Najświętszego Sakramentu i modlitwy w intencji powołań oraz za kapłanów.

1. W piątek I piątek miesiąca. Okazja do spowiedzi od godz. 17.00 do Mszy św. Po Mszy wystawienie Najświętszego Sakramentu Litania do Serca Jezusowego i adoracja do godz. 20.00. W czasie adoracji także okazja do spowiedzi.

1. Chorych odwiedzę z Komunią św. w piątek od godz. 9.00.

1. Taca z przyszłej niedzieli przeznaczona jest na Katolicki Uniwersytet Lubelski, Wydział Teologiczny naszego Uniwersytetu oraz szkoły katolickie.

1. Na wieży naszego kościoła zostało założone oświetlenie. Bardzo dziękuję rodzinie, która zasponsorowała te prace. Dziękuję także parafianinowi, który uprzątnął złamaną lipę na terenie kaplicy św. Trójcy przy ul. Jaśkowiaka.

1. Polecam „Przewodnik Katolicki”.