Ogłoszenia Parafialne XIV Niedziela Zwykła 5.07.2015

XIV NIEDZIELA ZWYKŁA 05.07.2015.

1. Dziś pierwsza niedziela miesiąca, składka przeznaczona jest na inwestycje parafialne. Po Mszy św. o godz. 9.00 spotkanie dla Żywego Różańca.

1. W tym tygodniu w kalendarzu liturgicznym: w poniedziałek wspomnienie bł. Marii Teresy Ledóchowskiej, w środę wspomnienie św. Jana z Dukli, w sobotę święto św. Benedykta Opata, patrona Europy.

1. Nowenna do M.B. Nieustającej Pomocy we wtorek po Mszy św.

1. Organizuję wyjazd dla dzieci od 7 – 13 lat z naszej parafii do Karpacza w dniach 16 – 21 sierpnia. Koszt 350 zł. Zapisy i bliższe informacje w zakrystii.

1. Jutro wyruszam na Pieszą Pielgrzymkę na Jasną Górę, a następnie wyjeżdżam z młodzieżą naszej parafii na spływ kajakowy. Z tej racji przez najbliższe trzy tygodnie biuro parafialne będzie nieczynne.

1. Polecam „Przewodnik Katolicki” i „Mały Przewodnik Katolicki”.