Ogłoszenia Parafialne XIII Niedziela Zwykła 28.06.2015

XIII NIEDZIELA ZWYKŁA 28.06.2015.

1. Dziś podczas Mszy św. o godz. 11.00 trzy siostry nowicjuszki złożą pierwsze śluby zakonne. Pamiętajmy o Nich w naszych modlitwach.

1. Serdecznie zapraszam na koncert organowy w wykonaniu s. Sylwii Marciniak MChR dzisiaj o godz. 16.30

1. W tym tygodniu w kalendarzu liturgicznym: w poniedziałek Uroczystość św. Piotra i Pawła Apostołów, w piątek święto św. Tomasza Apostoła.

1. Nowenna do M.B. Nieustającej Pomocy we wtorek po Mszy św.

1. Nabożeństwa ku czci Serca Jezusowego odprawiamy codziennie po Mszy św. do wtorku włącznie.

1. W czwartek I czwartek miesiąca. Zapraszam na adorację w intencji powołań kapłańskich i zakonnych oraz w intencji kapłanów o godz. 17.30.

1. W piątek I piątek miesiąca, okazja do spowiedzi od godz. 17.00, o 18.00 Msza św. po Mszy wystawienie Najświętszego Sakramentu i adoracja do godz. 20.00.

1. Chorych odwiedzę z Komunią św. w piątek od. godz. 9.00.

1. W naszym kościele przybyły dwa klęczniki i dwie nowe ławki. Po znaczącym rabacie, za który bardzo dziękuję Panu Stolarzowi wykonującemu te prace, zapłaciliśmy 2700 zł.

1. Ponieważ w przyszłą niedzielę wyruszam na Pieszą Pielgrzymkę na Jasną Górę i będą mnie zastępowali różni kapłani, proszę o podanie intencji do końca lipca.

1. Przyszła niedziela jest pierwszą w lipcu, po Mszy św. o godz. 9.00 spotkanie Żywego Różańca.

1. Składa w przyszłą niedzielę przeznaczona jest na inwestycje parafialne.

1. Polecam „Przewodnik Katolicki” i „Mały Przewodnik Katolicki”.