Ogłoszenia Parafialne XII Niedziela Zwykła 21.06.2015.


OGŁOSZENIA PARAFIALNE

 XII NIEDZIELA ZWYKŁA 21.06.2015.

 

 

  1. W tym tygodniu obchodzimy w liturgii: w środę uroczystość narodzenia św. Jana Chrzciciela, w czwartek wspomnienie NMP Świętogórskiej z Gostynia.

 

  1. Nowenna do M.B. Nieustającej Pomocy we wtorek po Mszy św.

 

  1. Nabożeństwa ku czci Serca Jezusowego odprawiamy codziennie po Mszy św. W niedzielę Litania do Serca Jezusowego przed Mszą św. o godz. 9.00.

 

  1. Osoby chcące pogłębić swoją wiedzę religijną zapraszam na spotkanie „Studni poznania” w czwartek o godz. 19.30 do sali misyjnej u Sióstr.

 

  1. Bardzo dziękuję za udział w dotychczasowej Parafialnej Radzie Ekonomicznej p. Sylwestrowi Ślebiodzie i p. Romanowi Ciszkowi. Przez 8 lat wspierania ks. Proboszcza panowie pomogli m.in. w przeprowadzeniu remontu elewacji naszego kościoła, położeniu kostki pozbrukowej przed kościołem, postawieniu ogrodzenia wokół kościoła oraz innych działaniach ekonomicznych i remontowych.

 

  1. Ks. Arcybiskup zaakceptował nowy skład Parafialnej Rady Ekonomicznej. Należą do niej: p. Bogusław Gil, p. Jerzy Łuś, p. Waldemar Grobelny, p. Maciej Mikołajewski, p. Adam Mikulicz. Pierwsze spotkanie rady w piątek o godz. 19.30.

 

  1. W przyszłą niedzielę w naszej wspólnocie parafialnej będziemy przeżywać pierwsze śluby zakonna 3 sióstr nowicjuszek. Uroczystość ta będzie miała miejsce podczas Mszy św. o godz. 11.00. Nie będzie więc to Msza św. z udziałem dzieci. Bardzo proszę o modlitwę w intencji Sióstr składających pierwszą profesję zakonną.

 

  1. Zapraszamy na koncert organowy w wykonaniu s. Sylwii Marciniak MChR, w przyszłą niedzielę 28 czerwca, o godz. 16:30.

 

  1. Polecam „Przewodnik Katolicki” i „Mały Przewodnik Katolicki”.