Ogłoszenia Parafialne XI Niedziela Zwykła 14.06.2015


OGŁOSZENIA PARAFIALNE

 XI NIEDZIELA ZWYKŁA 14.06.2015.

 

 1. Dziś przed kościołem zbieramy ofiary na krajowy fundusz misyjny. Polecam tę składkę ofiarności parafian.

 

 1. W tym tygodniu wspominamy: w poniedziałek bł. Jolantę zakonnicę, w środę św. brata Alberta Chmielowskiego zakonnika.

 

 1. W poniedziałek biuro parafialne będzie nieczynne, ponieważ od dzisiejszego wieczoru do środy włącznie będę przeżywał rekolekcje kapłańskie. Bardzo proszę o modlitwę, aby rekolekcje przyniosły jak najlepsze owoce.

 

 1. Nowenna do M.B. Nieustającej Pomocy we wtorek po Mszy św.

 

 1. Młodzież, która zgłosiła się na spływ parafialny zapraszam wraz z rodzicami na spotkanie organizacyjne w czwartek po Mszy św. do kościoła.

 

 1. Osoby chcące pogłębić swoją wiedzę religijną zapraszam na spotkanie „Studni poznania” w czwartek o godz. 20.00 do sali misyjnej u Sióstr.

 

 1. Młodzież gimnazjalną i licealną s. Ania serdecznie zaprasza na spotkanie biblijne w sobotę od godz. 16.00 w klasztorze Sióstr. Temat spotkania: radość w życiu chrześcijanina od źródła do praktyki.

 

 1. W 32. rocznicę pierwszego nawiedzenia Poznania przez papieża Jana Pawła II odbędzie się spotkanie modlitewne przy relikwiach św. Matki Urszuli Ledóchowskiej i św. Jana Pawła II w sobotę, 20 czerwca 2015, o godz. 21 w Parku im. Jana Pawła II, na Łęgach Dębińskich.

 

 1. Archidiecezjalny Ośrodek Odnowy w Duchu Świętym zaprasza na otwarte rekolekcje z ojcem Józefem Witko OFM, które odbędą się w Poznaniu w dniach 22 -24 czerwca. Szczegółowe informacje na stronie www.odnowa.archpoznan.pl

 

 1. W niedzielę 21 czerwca odbędzie się XII Archidiecezjalna Pielgrzymka Mężczyzn do sanktuarium w Tulcach. Msza św. pod przewodnictwem ks. abp Stanisława Gądeckiego o godz. 12.00. W tym dniu rano wyruszy I Piesza Pielgrzymka Mężczyzn do Tulec. Więcej informacji na plakacie w gablocie.

 

 1. W zeszłą niedzielę na Świątynię Opatrzności zebraliśmy 280 zł. Bóg zapłać za wszystkie ofiary.

 

 1. Polecam „Przewodnik Katolicki” i „Mały Przewodnik Katolicki”.