Ogłoszenia Parafialne X Niedziela Zwykła 7.06.2015.

X NIEDZIELA ZWYKŁA 07.06.2015.

1. Dzisiaj obchodzimy święto dziękczynienia. Przed kościołem zbiórka ofiar do puszki na rzecz Świątyni Opatrzności w Warszawie.

1. Do czwartku włącznie przeżywać będziemy oktawę Bożego Ciała. Msza św. z Nieszporami o Najświętszym Sakramencie i procesja Eucharystyczna każdego dnia. W związku z oktawą Bożego Ciała Msza św. w środę o godz. 18.00. Proszę o podjęcie funkcji podczas procesji Eucharystycznych.

1. Młodzież z II i III klasy gimnazjum przyjmie sakrament bierzmowania z rak J.E. ks. bp. Zdzisława Fortuniaka we wtorek na Mszy św. o godz. 18.00. Bardzo proszę o modlitwę w ich intencji.

1. W czwartek po procesji będzie poświęcenie ziół i kwiatów.

1. W piątek przypada Uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa. Msza św. odpustowa w Suchym Lesie o godz. 18.00. W tym dniu nie obowiązuje wstrzemięźliwość od potraw mięsnych.

1. Rajd rowerowy organizowany przez radę osiedla i naszą parafię odbędzie się w najbliższą sobotę. Od godz. 10.00 – 11.00 znakowanie rowerów na boisku. Potem wyruszmy do stawów na Łysym Młynie. Podczas rajdu każdy uczestnik będzie miał możliwość skorzystania z posiłku. Serdecznie zapraszamy.

1. Prezentacja Verba Sacra poświęcona Księdze Kapłańskiej odbędzie się w Katedrze Poznańskiej w przyszłą niedzielę 14 czerwca o godz. 17.00.

1. Organizuję spływ kajakowy rzeką Piławą dla młodzieży od drugiej klasy gimnazjum do końca studiów w terminie 20 – 25 lipca. Koszt 280 zł. Zapisy w zakrystii, ilość miejsc ograniczona.

1. W przyszłą niedzielę przed kościołem zbierać będziemy ofiary na Krajowy Fundusz Misyjny.

1. Polecam „Przewodnik Katolicki” i „Mały Przewodnik Katolicki”.