Ogłoszenia Parafialne 6 Niedziela Wielkanocna 10. 05. 2015

6 NIEDZIELA wielkanocna 10.05.2015.

1. Dzisiaj przed kościołem zbiórka funduszy na pomoc ofiarom trzęsienia ziemi w Nepalu. Polecam tą składkę Waszej ofiarności.

1. Nabożeństwa majowe odprawiamy codziennie po Mszy św., w niedzielę Litania Loretańska przed Mszą św. o godz. 9.00. W Radojewie nabożeństwa majowe codziennie o godz. 17.00 przy figurze Matki Bożej.

1. W najbliższy wtorek przypada 16 rocznica śmierci ks. Abp. Jerzego Stroby. W tym dniu w Katedrze Poznańskiej o godz. 18.00 zostanie odprawiona Msza św. za zmarłego Pasterza Kościoła Poznańskiego.

1. Próby dla dzieci przystępujących w tym roku do I Komunii św. we wtorek i czwartek po Mszy św. wieczornej.

1. Osoby chcące pogłębić swoją wiedzę religijną zapraszam na spotkanie w czwartek o godz. 20.00 do sali misyjnej u naszych Sióstr.

1. W przyszłą niedzielę 17 maja będziemy w naszej parafii przeżywali I Komunię Świętą, do której przystąpi 8 dzieci na Mszy św. o godz. 11.00. Z tej racji bardzo proszę o modlitwę w intencji dzieci i ich najbliższych. Proszę także, by jeżeli to możliwe, uczestniczyć we Mszy św. o godz. 9.00.

1. W przyszłą niedzielę przejdzie ulicami Poznania kolejny Marsz dla życia „Czas na życie”. Marsz wyruszy z Placu Wolności do katedry o godz. 15.45. Przed marszem od 14.30 na Placu Wolności wiele atrakcji dla dzieci i całej rodziny.

1. W gablocie wisi komunikat dotyczący pielgrzymki na Maltę w sierpniu bieżącego roku.

1. W zeszłą niedzielę na potrzeby parafii zebraliśmy 1815,90 zł, a na konto parafialne wpłynęło 450 zł. Serdeczne Bóg zapłać za złożone ofiary.

Polecam „Przewodnik Katolicki” i „Mały Przewodnik Katolicki