Ogłoszenia Parafialne 5 Niedziela Wielkanocna 3 maja 2015 r

5 NIEDZIELA wielkanocna 03.05.2015.

1. Dzisiaj pierwsza niedziela miesiąca. Składka przeznaczona jest na inwestycje parafialne. Po Mszy św. o godz. 9.00 spotkanie formacyjne dla Żywego Różańca i wymiana tajemnic.

1. Nabożeństwa majowe odprawiamy codziennie po Mszy św., w niedzielę Litania Loretańska przed Mszą św. o godz. 9.00. W Radojewie nabożeństwa majowe codziennie o godz. 17.00 przy figurze Matki Bożej.

1. Próby dla dzieci przystępujących w tym roku do I Komunii św. we wtorek i czwartek po Mszy św. wieczornej.

1. W czwartek przypada I czwartek miesiąca. Zapraszam na adorację w intencji kapłanów oraz nowych powołań kapłańskich i zakonnych od godz. 17.30.

1. Osoby chcące pogłębić swoją wiedzę religijną zapraszam na spotkanie w czwartek o godz. 19.30 do sali misyjnej u naszych Sióstr.

1. W zeszłą niedzielę na potrzeby naszego Seminarium Duchownego zebraliśmy 1200 zł. Serdeczne Bóg zapłać za tak hojne ofiary.

1. Polecam „Przewodnik Katolicki” i „Mały Przewodnik Katolicki”.