Ogłoszenia Parafialne Niedziela Miłosierdzia 12 kwietnia 2015


OGŁOSZENIA PARAFIALNE

 2 NIEDZIELA wielkanocna; miłosierdzia bożego 12.04.2015.

 

  1. Dzisiaj 2 Niedziela Wielkanocna, Niedziela Bożego Miłosierdzia, którą rozpoczynamy tydzień miłosierdzia. Gościmy w parafii o. Piotra Kurkiewicza franciszkanina pracującego na Ukrainie, zajmującego się pomocą ludziom uzależnionym oraz prowadzącego szkoły ewangelizacji. Po Mszach św. o. Piotr będzie zbierał ofiary na prowadzone dzieła. Polecam tą składkę ofiarności Parafian.

 

  1. Rodziców dzieci przygotowujących się do I Komunii Świętej zapraszam na Mszę św. i spotkanie formacyjne we wtorek o godz. 18.00.

 

  1. Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy we wtorek po Mszy św.

 

  1. Młodzież z II i III klasy gimnazjum przygotowującą się do Sakramentu Bierzmowania zapraszam na Mszę św. i spotkanie w czwartek o godz. 18.00. Jednocześnie informuję, że młodzież z II i III klasy gimnazjum przyjmie Sakrament Bierzmowania w naszym kościele w czerwcu br.

 

  1. Osoby chcące pogłębić swoją wiedzę religijną zapraszam na spotkanie w czwartek o godz. 19.30 do sali misyjnej u naszych Sióstr.

 

  1. W czwartek 16 kwietnia, o godz. 19:30, w kościele pw. Maryi Królowej na Rynku Wildeckim, odprawiona zostanie Msza św.- requiem, w intencji zamordowanych w Kenii 148 studentów chrześcijańskich. W ten sposób możemy dać wyraz naszej chrześcijańskiej solidarności z wszystkimi, tak licznymi ostatnio, ofiarami antychrześcijańskich prześladowań.

 

  1. Dzieło Biblijne zaprasza na sesję biblijno – historyczną pt: Kolebka chrześcijaństwa – Syria historia i współczesność, 18 kwietnia w auli Wydziału Teologicznego na ul. Wieżowej 2/4. Początek o godz. 11.00.

 

  1. Prezentacja Verba Sacra poświęcona 2 i 3 Listowi św. Jana i Listowi św. Judy odbędzie się w katedrze w niedzielę 19 kwietnia o godz. 17.00.

 

  1. Bardzo dziękuję za ofiary na Daninę Diecezjalną. Na ten cel wpłynęło 3305 zł. od 98 rodzin co stanowi 21% wszystkich rodzin w parafii.

 

  1. Polecam prasę katolicką.