Ogłoszenia Parafialne III Niedziela Wielkiego Postu 8.03.2015

III NIEDZIELA wielkiego postu 08.03.2015.

1. Dzisiaj 3 niedziela Wielkiego Postu. Gorzkie Żale o godz. 15.00, bezpośrednio po nich Msza św.

1. Rodziców dzieci przygotowujących się do I Komunii św. zapraszam na Mszę św.
    i spotkanie formacyjne we wtorek o godz. 18.00

1. Młodzież z I klasy gimnazjum przygotowującą się do bierzmowania zapraszam na Mszę św. i spotkanie w czwartek o godz. 18.00.

1. Droga Krzyżowa w piątek po Mszy św.

1. W piątek 13 marca przypada 2 rocznica wyboru papieża Franciszka. W tym dniu w sposób szczególny pamiętajmy w naszych modlitwach o Ojcu Świętym.

1. W zeszłą niedzielę na potrzeby misji zebraliśmy 385 zł, na potrzeby parafii z okazji
    I niedzieli miesiąca 1761 zł. Bóg zapłać za wszystkie złożone ofiary, także te przekazywane na konto parafialne.

1. W przedsionku kościoła można nabyć paschaliki przygotowane przez Caritas w cenie
    7 złotych. Ofiary ze sprzedaży tych świec przeznaczone są na pomoc najuboższym.

1. W okresie Wielkiego Postu składamy także Daninę Diecezjalną na potrzeby naszej Archidiecezji. Koperty na Daninę można wziąć w przedsionku kościoła. Ofiary na daninę można składać do koszyczka podczas Mszy św.

1. Kolejny, trzydziesty Pokutny Marsz Różańcowy organizowany przez Krucjatę Różańcową za Ojczyznę dobędzie się w niedzielę 15 marca. Rozpocznie się on Mszą św. w kościele Bożego Ciała o godz. 12.30.

1. Parafialne Rekolekcje Wielkopostne rozpoczną się w 5 Niedzielę Wielkiego Postu
    22 marca i trwać będą do środy 25 marca. Rekolekcje, których temat brzmi: „Myślą, mową, uczynkiem i zaniedbaniem” wygłosi ks. Jakub Knychała proboszcz parafii pw. Św. Joanny Beretty Molla w Złotnikach.

1. Zmarła nasza parafianka śp. Iwona Klimkowska z ul. Sióstr Misjonarek 2/5. Pogrzeb odbył się w zeszłym tygodniu. Dobry Jezu a nasz Panie…