Ogłoszenia Parafialne VI Niedziela Zwykła 15 lutego 2015

VI NIEDZIELA ZWYKŁA 15.02.2015.

1. W środę rozpoczynamy Wielki Post, w czasie Mszy św. obrzęd posypania głów popiołem. W środę popielcową będą dwie Msze św. o godz. 8.00 i 18.00. W tym dniu, tych którzy ukończyli 18 rok życia, do 60 roku życia obowiązuje post ścisły, od którego nie ma dyspensy, pozostałe osoby obowiązuje wstrzemięźliwość od potraw mięsnych. Po Mszach św. będzie zbiórka ofiar na Caritas Archidiecezjalną.

1. Osoby pragnące pogłębić swoją wiedzę religijną zapraszam na spotkanie „Studni Poznania” w czwartek o godz. 19.30 do sali misyjnej u naszych sióstr.

1. Droga Krzyżowa w piątek po Mszy św.

1. Gorzkie Żale w niedzielę o godz. 15.00, po nich będzie Msza św.

1. Dzieci i młodzież zapraszam na wspólny wyjazd do Poznańskiej Palmiarni w piątek. Spotykamy o godz. 9.15 przy kościele. Każdy z uczestników powinien mieć ze sobą bilety MPK.

1. Młodzież z gimnazjum, liceum i studentów zapraszam do wspólnego przygotowania przedstawienia Męki Pańskiej. Pierwsze spotkanie w sobotę o godz. 15.30 w sali misyjnej u naszych Sióstr

1. Razem z naszymi Siostrami chcemy przygotować „Akatyst” – czyli uroczysty Hymn ku czci Matki Bożej, z okazji Uroczystości Zwiastowania NMP. Zapraszamy do współpracy kobiety i mężczyzn, którzy śpiewali w chórze. Pierwsze spotkanie w sobotę po Mszy św.

1. W niedzielę Siostry Urszulanki zabrały na działalność świetlicy w Pniewach 1085 zł. Bóg zapłać za złożone ofiary.