Ogłoszenia Parafialne V Niedziela Zwykła 8 lutego 2015

V NIEDZIELA ZWYKŁA 08.02.2015.

1. Dzisiaj gościmy w naszej parafii dzieci ze świetlicy prowadzonej przez Siostry Urszulanki w Pniewach. Po Mszy św. będzie można nabyć prace wykonane przez te dzieci. W ten sposób można wspomóc działanie świetlicy.

1. Rodziców dzieci przygotowujących się do I Komunii św. zapraszam na Mszę św. i spotkanie formacyjne we wtorek o godz. 18.00. Obecność konieczna.

1. W środę przypada kolejny Dzień Chorego, w sposób szczególny pamiętajmy o wszystkich chorych i cierpiących.

1. Młodzież z 1, 2 i 3 klasy gimnazjum zapraszam na Mszę św. i spotkanie w czwartek o godz. 18.00.

1. Osoby pragnące pogłębić swoją wiedzę religijną zapraszam na spotkanie „Studni Poznania” w czwartek o godz. 19.45 do sali misyjnej u naszych sióstr.

1. W zeszłą niedzielę, I niedzielę miesiąca na inwestycje parafialne zabraliśmy 1613,90 zł, a na konto parafialne wpłynęło 450 zł. Bardzo dziękuję za wszystkie ofiary.

1. W poniedziałek 2 lutego na pomoc dla klasztorów klauzurowych zebraliśmy 963,90 zł. Serdecznie dziękuję za tak wielką hojność.

1. Zakończyłem już odwiedziny kolędowe. Bardzo dziękuje za życzliwe przyjęcie, wszystkie spokojne i rzeczowe rozmowy oraz propozycje i deklaracje pomocy w najróżniejszych przedsięwzięciach parafialnych, a szczególnie wszelkie wyrazy zatroskania o naszą wspólnotę parafialną i parafialne dobra. Krótkie sprawozdanie: Parafia liczy około 1500 mieszkańców. Rodzin w parafii mamy 469, kolędę przyjęło 347 rodzin co stanowi 74% wszystkich rodzin. Na rzecz parafii zebrałem 15.010 zł. Planuję w najbliższym czasie zmienić rzutnik i ekran, zmienić obicie foteli w prezbiterium oraz nowe poduchy do siedzenia i na klęczniki przy konfesjonałach, a także zlecić wykonanie dwóch klęczników na śluby i nabożeństwa.

1. Bardzo dziękuję osobom, które w poniedziałek i we wtorek usunęły z kościoła choinki i rozebrały żłóbek.