Ogłoszenia Parafialne III Niedziela Zwykła 25.01.2015


OGŁOSZENIA PARAFIALNE

III NIEDZIELA ZWYKŁA 25.01.2015.

 

 

 1. W tym tygodniu w kalendarzu liturgicznym: w poniedziałek wspomnienie św. Tymoteusza i Tytusa biskupów; we wtorek wspomnienie bł. Jerzego Matulewicza biskupa; w środę św. Tomasza z Akwinu kapłana i doktora Kościoła; w sobotę św. Jana Bosko kapłana.

 

 1. Koncert kolęd w wykonaniu Capelli Zamku Rydzyńskiego i p. Sławomira Kramma odbędzie się dzisiaj o godz. 16.00. Bardzo serdecznie zapraszam

 

 1. Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy we wtorek po Mszy św.

 

 1. Dzisiaj przed kościołem zbiórka ofiar na rzecz naszego Archidiecezjalnego Radia Emaus. Polecam ją ofiarności parafian.

 

 1. Za dwa tygodnie, w sobotę 7 lutego, na Stadionie INEA przy ul. Bułgarskiej w Poznaniu odbędzie się konferencja z udziałem ekspertów w ramach akcji  „Twoje Dziecko – Wielka Sprawa! Jego szczęście w Twoich rękach” pod patronatem ks. Arcybiskupa Metropolity. Celem tej akcji jest ukazanie rodzicom zagrożeń związanych z nieodpowiednią edukacją seksualną oraz wsparcie ich w procesie wychowania w tej delikatnej sferze. Szczegóły znajdą Państwo w internecie na stronie www.twojedzieckowielkasprawa.pl .

 

 1. Odwiedziny duszpasterskie:

  • poniedziałek 26 stycznia od godz. 16.00 ul. Meteorytowa 1, Poligonowa, Okolewo, Glinno i Glinienko od końca
  • wtorek 27 stycznia od godz. 16.00 Łysy Młyn i ul. Radojewo od Biedruska do nr 23
  • środa 28 stycznia od godz. 16.00 ul. Radojewo od Poznania do numeru 22
  • czwartek 29 stycznia od godz. 16.00 ul. Podbiałowa od początku, Kminkowa i Halszki od końca
  • piątek 30 stycznia od godz. 16.00 ul. Piołunowa od początku
  • Sobota 31 stycznia od godz. 14.00 ul. Arnikowa  nr 5 – 12
  • Niedziela 1 lutego od godz. 14.00 ul. Arnikowa nr 13 – 18

Każdego dnia poza środą i niedzielą od 17.45 – 18.45 będzie przerwa w kolędzie; w tym czasie będzie Msza św.

W przyszłą niedzielę zakończę kolędę. Jeżeli są rodziny, które z różnych przyczyn nie przyjęły kolędy, a chciałyby gościć księdza z błogosławieństwem w swoim domu, proszę o kontakt. Jeszcze w przyszły poniedziałek lub wtorek przyjdę do tych rodzin.

 

 1. Cały plan kolędy na ten rok umieszczony jest na stronie internetowej naszej parafii, którą dzisiaj uruchomiliśmy www.parafiamorasko.pl  na facebook’u www.facebook.com/parafiamorasko oraz w gablocie w kruchcie kościoła.