Ogłoszenia Parafialne III Niedziela Zwykła 25.01.2015

III NIEDZIELA ZWYKŁA 25.01.2015.

1. W tym tygodniu w kalendarzu liturgicznym: w poniedziałek wspomnienie św. Tymoteusza i Tytusa biskupów; we wtorek wspomnienie bł. Jerzego Matulewicza biskupa; w środę św. Tomasza z Akwinu kapłana i doktora Kościoła; w sobotę św. Jana Bosko kapłana.

1. Koncert kolęd w wykonaniu Capelli Zamku Rydzyńskiego i p. Sławomira Kramma odbędzie się dzisiaj o godz. 16.00. Bardzo serdecznie zapraszam

1. Dzisiaj przed kościołem zbiórka ofiar na rzecz naszego Archidiecezjalnego Radia Emaus. Polecam ją ofiarności parafian.

1. Za dwa tygodnie, w sobotę 7 lutego, na Stadionie INEA przy ul. Bułgarskiej w Poznaniu odbędzie się konferencja z udziałem ekspertów w ramach akcji  „Twoje Dziecko – Wielka Sprawa! Jego szczęście w Twoich rękach” pod patronatem ks. Arcybiskupa Metropolity. Celem tej akcji jest ukazanie rodzicom zagrożeń związanych z nieodpowiednią edukacją seksualną oraz wsparcie ich w procesie wychowania w tej delikatnej sferze. Szczegóły znajdą Państwo w internecie na stronie www.twojedzieckowielkasprawa.pl .

1. Odwiedziny duszpasterskie:

• poniedziałek 26 stycznia od godz. 16.00 ul. Meteorytowa 1, Poligonowa, Okolewo, Glinno i Glinienko od końca
    • wtorek 27 stycznia od godz. 16.00 Łysy Młyn i ul. Radojewo od Biedruska do nr 23
    • środa 28 stycznia od godz. 16.00 ul. Radojewo od Poznania do numeru 22
    • czwartek 29 stycznia od godz. 16.00 ul. Podbiałowa od początku, Kminkowa i Halszki od końca
    • piątek 30 stycznia od godz. 16.00 ul. Piołunowa od początku
    • Sobota 31 stycznia od godz. 14.00 ul. Arnikowa  nr 5 – 12
    • Niedziela 1 lutego od godz. 14.00 ul. Arnikowa nr 13 – 18

Każdego dnia poza środą i niedzielą od 17.45 – 18.45 będzie przerwa w kolędzie; w tym czasie będzie Msza św.

W przyszłą niedzielę zakończę kolędę. Jeżeli są rodziny, które z różnych przyczyn nie przyjęły kolędy, a chciałyby gościć księdza z błogosławieństwem w swoim domu, proszę o kontakt. Jeszcze w przyszły poniedziałek lub wtorek przyjdę do tych rodzin.

1. Cały plan kolędy na ten rok umieszczony jest na stronie internetowej naszej parafii, którą dzisiaj uruchomiliśmy www.parafiamorasko.pl  na facebook’u www.facebook.com/parafiamorasko oraz w gablocie w kruchcie kościoła.