Ogłoszenia Parafialne XIX Niedziela Zwykła 11.08.2019 r.

XIX NIEDZIELA zwykła 11.08.2019.

1. Składka z dzisiejszych Mszy św. przeznaczona jest na Katolicki Uniwersytet Lubelski, Wydział Teologiczny naszego Uniwersytetu i szkoły katolickie naszej Archidiecezji.

1. W czwartek 15 sierpnia Uroczystość Wniebowzięcia NMP. Msze św. jak w każdą niedzielę o 9.00, 11.00 i 18.30. Podczas każdej Mszy św. będziemy błogosławić zioła i kwiaty. Przed kościołem zbiórka ofiar na Caritas Diecezjalną.

1. W czwartek 15 sierpnia na Mszy św. o godz. 11.00 pięć Sióstr ze Zgromadzenia Sióstr Misjonarek dla Polonii Zagranicznej złoży w naszym kościele Śluby Wieczyste. Pamiętajmy o tych Siostrach w naszej modlitwie.

1. IV Rodzinny Festyn Parafialny odbędzie się w niedzielę 8 września. Serdecznie już dzisiaj zapraszam do uczestnictwa. Można już przynosić nagrody na loterię podczas, której każdy los wygrywa.

1. Caritas Archidiecezjalna organizuje jednodniową pielgrzymkę do Gostynia na Świętą Górę dla osób starszych oraz chorych. Wyjazd 16 września. Więcej informacji na plakacie w kruchcie kościoła.

1. W zeszłą niedzielę na inwestycje parafialne zebraliśmy 2228,84 zł., a na konto Parafii przez ostatni tydzień wpłynęło 250 zł. „Bóg zapłać” za złożone ofiary.