Ogłoszenia Parafialne XVIII Niedziela Zwykła 4.08.2019 r.

xVIII NIEDZIELA zwykła 4.08.2019.

1. Dzisiaj pierwsza niedziela miesiąca. Wspólnotę Żywego Różańca zapraszam na krótkie spotkanie formacyjne po Mszy o godz. 9.00. Składka z dzisiejszej niedzieli przeznaczona jest na inwestycje parafialne.

1. Dzisiaj wyjeżdżam z dziećmi z parafii na tygodniowy obóz do Biskupina. Zbiórka dzieci o godz. 13.30 przy kościele

1. W związku wyjazdem na obóz w tym tygodniu biuro parafialne będzie nieczynne, w ważnych sprawach proszę o kontakt telefoniczny.

1. W przyszłą niedzielę składka z Mszy św. przeznaczona będzie na Katolicki Uniwersytet Lubelski, Wydział Teologiczny naszego Uniwersytetu i szkoły katolickie naszej Archidiecezji.

1. IV Rodzinny Festyn Parafialny odbędzie się w niedzielę 8 września. Serdecznie już dzisiaj zapraszam do uczestnictwa. Można już przynosić nagrody na loterię podczas, której każdy los wygrywa.

1. Caritas Archidiecezjalna organizuje jednodniową pielgrzymkę do Gostynia na Świętą Górę dla osób starszych oraz chorych. Wyjazd 16 września. Więcej informacji na plakacie w kruchcie kościoła.