Ogłoszenia Parafialne XVII Niedziela Zwykła 28.07.2019 r.

xVII NIEDZIELA zwykła 28.07.2019.

1. Dzisiaj wyjeżdżam z młodzieżą na spływ kajakowy. Zbiórka przed kościołem o godz. 12.30

1. W związku wyjazdem na spływ w tym tygodniu biuro parafialne będzie nieczynne, w ważnych sprawach proszę o kontakt telefoniczny.

1. W tym tygodniu I czwartek miesiąca. Zapraszam na adorację w intencji powołań i za powołanych o godz. 17.30.

1. W tym tygodniu I piątek miesiąca. Okazja do spowiedzi od godz. 17.00. Po Mszy adoracja Najświętszego Sakramentu do godz. 20.00. Podczas adoracji również okazja do spowiedzi.

1. W przyszłą niedzielę I niedziela miesiąca. Spotkanie dla Wspólnoty Żywego Różańca po Mszy św. o godz. 9.00. Składka przeznaczona będzie na inwestycje parafialne.

1. W piątek został dostarczony większy z dzwonów, który przeszedł renowację. Można go obejrzeć po Mszy z tyłu kościoła. Koszt renowacji to 3000 zł.

1. IV Rodzinny Festyn Parafialny odbędzie się w niedzielę 8 września. Serdecznie już dzisiaj zapraszam do uczestnictwa. Można już przynosić nagrody na loterię podczas, której każdy los wygrywa.

1. Caritas Archidiecezjalna organizuje jednodniową pielgrzymkę do Gostynia na Świętą Górę dla osób starszych oraz chorych. Wyjazd 16 września. Więcej informacji na plakacie w kruchcie kościoła.

1. Zbiórka dzieci wyjeżdżających do Biskupina w przyszłą niedzielę o godz. 13.30.

1. W poniedziałek s. Marta nasza zakrystianka obchodzi imieniny. Życzymy jej Bożego błogosławieństwa na każdy dzień.