Ogłoszenia Parafialne XVI Niedziela Zwykła 21.07.2019 r.

xVI NIEDZIELA zwykła 21.07.2019.

1. Dzisiaj po Mszach św. będziemy błogosławić pojazdy. Podczas błogosławieństw będziemy zbierali także ofiary na zakup pojazdów dla Polskich Misjonarzy.

1. W tym tygodniu biuro parafialne będzie wyjątkowo czynne w poniedziałek od 19.45 – 20.30.

1. Przez ostatni tydzień na konto parafii wpłynęło 450 zł. „Bóg zapłać” za złożone ofiary.

1. Młodzież wyjeżdżającą w przyszłą niedzielę na spływ kajakowy informuję, że gromadzimy się przed kościołem o godz. 12.30.

1. IV Rodzinny Festyn Parafialny odbędzie się w niedzielę 8 września. Serdecznie już dzisiaj zapraszam do uczestnictwa. Można już przynosić nagrody na loterię podczas, której każdy los wygrywa.

1. Do poniedziałku będę przyjmował intencje Mszalne na pierwsze półrocze przyszłego roku.