Ogłoszenia Parafialne XV Niedziela Zwykła 14.07.2019 r.


OGŁOSZENIA PARAFIALNE

 xV NIEDZIELA zwykła 14.07.2019.

 

 

 

  1. Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy we wtorek po Mszy św.

 

  1. W tym tygodniu biuro parafialne będzie czynne wyjątkowo we wtorek po Mszy św. do godz. 19.30.

 

  1. Dzieło Biblijne im. Jana Pawła II w Archidiecezji Poznańskiej we współpracy z Centrum Formacji Duchowej w Trzebini zaprasza młodzież i dorosłych do udziału w rekolekcjach opartych o Pismo Święte – LECTIO DIVINA. Celem rekolekcji jest prowadzenie uczestnika do rozumienia przesłania biblijnego, a przede wszystkim do zażyłości z Bożym słowem i oświetlania przez nie dróg codziennego życia człowieka. Rekolekcje odbędą się w Arcybiskupim Seminarium Duchownym w Poznaniu w dniach 17-25.08. Szczegółowe informacje znajdują się stronie Dzieła Biblijnego naszej diecezji oraz na plakacie w kruchcie kościoła.

 

  1. W czwartek 25 lipca przypada wspomnienie św. Krzysztofa patrona kierowców. Z tej racji błogosławienie pojazdów będzie w przyszłą niedzielę po Mszach św. Podczas błogosławienia będziemy także zbierali ofiary na pojazdy dla Polskich Misjonarzy.

 

  1. Polecam prasę katolicką.