Ogłoszenia Parafialne XIII Niedziela Zwykła 30.06.2019 r.

xIII NIEDZIELA zwykła 30.06.2019.

1. Młodzież wyjeżdżającą na spływ kajakowy wraz z rodzicami zapraszam na spotkanie we wtorek po Mszy św.

1. W czwartek pierwszy czwartek miesiąca. Zapraszam na adorację w intencji powołań kapłańskich i zakonnych oraz wszystkich powołanych, o godz. 17.30.

1. W piątek pierwszy piątek miesiąca okazja do spowiedzi od godz. 17.00. Po Mszy św. adoracja Najświętszego Sakramentu do godz. 20.00. Podczas adoracji również okazja do spowiedzi św.

1. Chorych odwiedzę z Komunią św. w piątek od godz. 9.00

1. W sobotę 6 lipca wyrusza Poznańska Piesza Pielgrzymka na Jasną Górę. W czasie trwania Pielgrzymki odbywać się będzie także pielgrzymka duchowa, podczas której codziennie w innym kościele będzie Msza św. z kazaniem. Szczegółowy plan tej pielgrzymki na plakacie w kruchcie kościoła.

1. W sobotę wyruszam na Pieszą Pielgrzymkę. Od 6 do 15 lipca będzie mnie zastępował ks. Dariusz Mazur – Ojciec Duchowny naszego Seminarium. W tym czasie biuro parafialne nie będzie czynne. W ważnych sprawach proszę o kontakt telefoniczny.

1. Rodziców dzieci wyjeżdżających na wypoczynek do Biskupina, którzy nie byli na piątkowym spotkaniu proszę o odbiór dokumentów po Mszy św. w zakrystii.

1. W przyszłą niedzielę pierwsza niedziela miesiąca. Wymiana tajemnic różańcowych po Mszy św. o godz. 9.00. Składa przeznaczona jest na inwestycje parafialne.

1. Przez ostatni tydzień na konto Parafii wpłynęło 1000 zł. „Bóg zapłać” za złożoną ofiarę.