Ogłoszenia Parafialne XIII Niedziela Zwykła 30.06.2019 r.


OGŁOSZENIA PARAFIALNE

 xIII NIEDZIELA zwykła 30.06.2019.

 

 

 1. Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy we wtorek po Mszy św.

 

 1. Młodzież wyjeżdżającą na spływ kajakowy wraz z rodzicami zapraszam na spotkanie we wtorek po Mszy św.

 

 1. W czwartek pierwszy czwartek miesiąca. Zapraszam na adorację w intencji powołań kapłańskich i zakonnych oraz wszystkich powołanych, o godz. 17.30.

 

 1. W piątek pierwszy piątek miesiąca okazja do spowiedzi od godz. 17.00. Po Mszy św. adoracja Najświętszego Sakramentu do godz. 20.00. Podczas adoracji również okazja do spowiedzi św.

 

 1. Chorych odwiedzę z Komunią św. w piątek od godz. 9.00

 

 1. W sobotę 6 lipca wyrusza Poznańska Piesza Pielgrzymka na Jasną Górę. W czasie trwania Pielgrzymki odbywać się będzie także pielgrzymka duchowa, podczas której codziennie w innym kościele będzie Msza św. z kazaniem. Szczegółowy plan tej pielgrzymki na plakacie w kruchcie kościoła.

 

 1. W sobotę wyruszam na Pieszą Pielgrzymkę. Od 6 do 15 lipca będzie mnie zastępował ks. Dariusz Mazur – Ojciec Duchowny naszego Seminarium. W tym czasie biuro parafialne nie będzie czynne. W ważnych sprawach proszę o kontakt telefoniczny.

 

 1. Rodziców dzieci wyjeżdżających na wypoczynek do Biskupina, którzy nie byli na piątkowym spotkaniu proszę o odbiór dokumentów po Mszy św. w zakrystii.

 

 1. W przyszłą niedzielę pierwsza niedziela miesiąca. Wymiana tajemnic różańcowych po Mszy św. o godz. 9.00. Składa przeznaczona jest na inwestycje parafialne.

 

 1. Przez ostatni tydzień na konto Parafii wpłynęło 1000 zł. „Bóg zapłać” za złożoną ofiarę.

 

 1. Polecam prasę katolicką.