Ogłoszenia Parafialne Niedziela Zesłania Ducha św. 9.06.2019 r.

NIEDZIELA ZESŁANIA DUCHA ŚWIĘTEGO 9.06.2019 r.

1. Dzisiaj Uroczystość Zesłana Ducha Świętego, kończy się liturgiczny Okres Wielkanocny, oraz czas spowiedzi i Komunii św. Wielkanocnej.

1. Jutro przypada Święto NMP Matki Kościoła i odpust na os. Jagiełły, w związku z tym biuro parafialne w tym tygodniu będzie wyjątkowo będzie nieczynne.

1. Nabożeństwa czerwcowe odprawiamy codziennie po Mszy św., a w niedzielę przed Mszą o godz. 9.00.

1. Dzieci z klas IV – VI szkoły podstawowej zapraszam na spotkanie we wtorek o godz. 16.45 w sali misyjnej.

1. Radę Duszpasterską zapraszam na spotkanie w czwartek po Mszy św. w sali misyjnej.

1. Młodzież z 7 i 8 klasy szkoły podstawowej, gimnazjalną, ze szkół średnich oraz studentów zapraszam na Mszę św. i spotkanie w piątek o godz. 18.00. Temat spotkania: „Cuda Eucharystyczne”.

1. Dzieci od 8 roku życia zapraszam na wakacyjny wyjazd parafialny w dniach od 4 do 10 sierpnia do Biskupina. Podczas wyjazdu planowane są ciekawe wycieczki i wiele atrakcji. Koszt wyjazdu 700 zł. Więcej informacji i zapisy w zakrystii po Mszy św.

1. Młodzież z 7 klasy szkoły podstawowej, z gimnazjum i szkół średnich oraz studentów zapraszam na spływ kajakowy w dniach 28 lipca do 2 sierpnia rzeką Gwdą. Koszt 380 zł. Zapisy w zakrystii.

1. Tak jak w ubiegłym tygodniu członkowie rady duszpasterskiej zbierają ofiary na przygotowanie ołtarzy na Boże Ciało. Proszę także o zbieranie kwiatów, które dziewczynki będą sypać podczas procesji w Boże Ciało i podczas oktawy.

1. Za tydzień przed kościołem będziemy zbierać ofiary na KUL, WT UAM i szkoły katolickie.

1. W zeszłą niedzielę na inwestycje parafialne zebraliśmy 2453,30 zł, a na konto parafii wpłynęło przez ostatni tydzień 50150 zł. „Bóg zapłać” za złożone ofiary.

1. XVI Archidiecezjalna Pielgrzymka Mężczyzn do Tulec odbędzie się w przyszłą niedzielę 16 czerwca. Więcej informacji w gablocie w kruchcie kościoła.

1. 85 Piesza Poznańska Pielgrzymka na Jasną Górę wyruszy tradycyjnie 6 lipca spod naszej Katedry. Więcej informacji na plakacie i w gablocie w kruchcie kościoła.

1. Kolejne Verba Sacra odbędzie się w katedrze 16 czerwca o godz. 17.00. tym razem będzie prezentowana  Druga Księga Królewska.