Ogłoszenia Parafialne VII Niedziela Wielkanocna – Wniebowstąpienie Pańskie 2.06.2019 r.

7 NIEDZIELA WIELKANOCNA 2.06.2019. WNIEBOWSTĄPIENIE PAŃSKIE

1. Dzisiaj Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego. Za tydzień w Uroczystość Zesłania Ducha św. kończy się czas Spowiedzi i Komunii św. Wielkanocnej. Dzisiaj także pierwsza niedziela miesiąca. Wspólnotę Żywego Różańca zapraszam na spotkanie formacyjne po Mszy o godz. 9.00. Dzisiejsza składka przeznaczona jest na inwestycje parafialne.

1. W związku z przygotowaniem do Uroczystości Zesłania Ducha św. codziennie, do soboty włącznie, podczas nabożeństwa czerwcowego odmawiamy nowennę do Ducha św.

1. Nabożeństwa czerwcowe odprawiamy codziennie po Mszy św., a w niedzielę przed Mszą o godz. 9.00.

1. Dzieci przedszkolne i z klas I – III szkoły podstawowej zapraszam na spotkanie biblijne we wtorek o godz. 16.45 w domu naszych Sióstr.

1. W czwartek I czwartek miesiąca. Zapraszam na adorację w intencji powołań i za powołanych o godz. 17.30. Na adorację i Mszę św. szczególne zapraszam wszystkich ministrantów wraz z rodzicami.

1. Krąg biblijny w czwartek po Mszy św. w sali misyjnej.

1. W piątek I piątek miesiąca. Okazja do spowiedzi wyjątkowo od godz. 17.15. Po Mszy św. wystawienie Najświętszego Sakramentu i adoracja do godz. 20.00. Podczas adoracji również okazja do spowiedzi św.

1. Chorych odwiedzę z Komunią św. w piątek od godz. 9.00.

1. W sobotę wigilia Uroczystości Zesłania Ducha św. Zapraszam na czuwanie modlitewne połączone z adoracją Najświętszego Sakramentu, świadectwami osób wierzących, które rozpoczniemy o godz. 20.00, a zakończymy Mszą św. o godz. 22.00. Po Mszy św. będzie wspólna agapa. Proszę założyć coś białego.

1. Dzieci od 8 roku życia zapraszam na wakacyjny wyjazd parafialny w dniach
    od 4 do 10 sierpnia do Biskupina. Podczas wyjazdu planowane są ciekawe wycieczki i wiele atrakcji. Koszt wyjazdu 700 zł. Więcej informacji i zapisy w zakrystii po Mszy św.

1.  Młodzież z 7 klasy szkoły podstawowej, z gimnazjum i szkół średnich oraz studentów zapraszam na spływ kajakowy w dniach 28 lipca do 2 sierpnia rzeką Gwdą. Koszt 380 zł. Zapisy w zakrystii.

1. Przed kościołem członkowie Rady Duszpasterskiej zbierają ofiary na przygotowanie ołtarzy na Boże Ciało.

1. W przyszłą niedzielę przed kościołem będziemy zbierać ofiary na KUL, WT UAM i szkoły katolickie.