Ogłoszenia Parafialne VI Niedziela Wielkanocna 26.05.2019 r.

VI NIEDZIELA WIELKANOCNA 26.05.2019 r.

1. Dzisiaj na Mszy św. o godz. 11.00 w sposób szczególny będziemy modlić się za dzieci przeżywające pierwszą rocznicę I Komunii św. Prośmy dla tych dzieci o wierność Panu Jezusowi.

1. Nabożeństwa majowe odprawiamy codziennie po Mszy św., a w niedzielę przed Mszą o godz. 9.00. Litania Loretańska w Radojewie codziennie o godz. 17.00 przy figurze Matki Bożej.

1. Radę Duszpasterską zapraszam na spotkanie w poniedziałek o godz. 19.30 w sali misyjnej.

1. Dzieci z klas IV – VI szkoły podstawowej zapraszam na spotkanie we wtorek o godz. 16.45 w sali misyjnej.

1. Krąg biblijny w czwartek po Mszy św. w sali misyjnej. Serdecznie zapraszam.

1. W piątek rozpoczynamy nowennę przed Uroczystością Zesłania Ducha św., którą będziemy odmawiać podczas nabożeństw majowych i czerwcowych.

1. W sobotę rozpoczynamy miesiąc czerwiec. Litania do Serca Jezusowego codziennie po Mszy św. w niedzielę przed Mszą o godz. 9.00.

1. Dzieci od 8 roku życia zapraszam na wakacyjny wyjazd parafialny w dniach
    od 4 do 10 sierpnia do Biskupina. Koszt 700 zł. Więcej szczegółów i zapisy po Mszy w zakrystii

1. Młodzież od 7 klasy szkoły podstawowej, z gimnazjum i szkół średnich oraz studentów zapraszam na spływ kajakowy rzeką Gwdą w dniach 28 lipca do 2 sierpnia. Zapisy w zakrystii.

1. W przyszłą niedzielę I niedziela miesiąca. Wspólnotę Żywego Różańca zapraszam na Mszę św. i spotkanie formacyjne o godz. 9.00. Składka przeznaczona będzie na inwestycje parafialne.

1. W zeszłą niedzielę kleryk zebrał 1236,51 zł na rzecz naszego Seminarium. „Bóg zapłać” za złożone ofiary.