Ogłoszenia Parafialne V Niedziela Wielkanocna 19.05.2019 r.

V NIEDZIELA WIELKANOCNA 19.05.2019 r.

1. Dzisiaj na Mszy św. o godz. 11.00 trzynaścioro dzieci po raz pierwszy przystąpi do Komunii św. Pamiętajmy o nich w naszej modlitwie prosząc o wierność Panu Jezusowi. W związku z Pierwszą Komunią do piątku włącznie będziemy przeżywać biały tydzień. W środę Msza św. wyjątkowo o godz. 18.00.

1. Dzisiaj gościmy także w naszej Parafii kleryka z Arcybiskupiego Seminarium Duchownego. Razem z nami modli się o powołania, wygłasza Słowo, a po Mszach będzie zbierał ofiary na rzecz naszego Seminarium.

1. Nabożeństwa majowe odprawiamy codziennie po Mszy św., a w niedzielę przed Mszą o godz. 9.00. Litania Loretańska w Radojewie codziennie o godz. 17.00 przy figurze Matki Bożej.

1. Dzieci przedszkolne i ze szkoły podstawowej zapraszam na spotkanie biblijne we wtorek o godz. 16.45 w domu naszych Sióstr.

1. Krąg biblijny w czwartek po Mszy św. w sali misyjnej. Serdecznie zapraszam.

1. Młodzież z 7 i 8 klasy szkoły podstawowej, gimnazjalną, ze szkół średnich oraz studentów zapraszam na Mszę św. i spotkanie w piątek o godz. 18.00. Temat spotkania: „Wiara Maryi”.

1. Msza św. dla dzieci, które w zeszłym roku przystąpiły do I Komunii św. w przyszłą niedzielę o godz. 11.00. Proszę, by w miarę możliwości dzieci przyszły w albach.

1. Dzieci od 8 roku życia zapraszam na wakacyjny wyjazd parafialny w dniach
    od 4 do 10 sierpnia do Biskupina. Więcej informacji podam w przyszłym tygodniu.

1. Młodzież od 7 klasy szkoły podstawowej, z gimnazjum i szkół średnich oraz studentów zapraszam na spływ kajakowy w dniach 28 lipca do 2 sierpnia. Więcej informacji podam w przyszłym tygodniu.

1. Radę duszpasterską zapraszam na spotkanie w przyszły poniedziałek 27 maja o godz. 19.30 w sali misyjnej.

1. Przez ostatni tydzień na konto Parafii wpłynęło 200 zł. „Bóg zapłać” za złożoną ofiarę.