Ogłoszenia Parafialne IV Niedziela Wielkanocna 12.05.2019 r.

4 NIEDZIELA WIELKANOCNA 12.05.2019.

1. Dzisiaj Światowy Dzień Modlitw o Powołania, pamiętajmy by dziś szczególne prosić Pana Jezusa Dobrego Pasterza, by nigdy nie zabrakło tych, którzy będą głosić Ewangelię jako kapłani lub osoby życia konsekrowanego.

1. Dzieci przygotowujące się do I Komunii św. zapraszam na katechezę parafialną po Mszy św. o godz. 11.00.

1. Nabożeństwa majowe odprawiamy codziennie po Mszy św., tylko w niedzielę Litania Loretańska przed Mszą o godz. 9.00. Nabożeństwa Majowe w Radojewie przy figurze Matki Bożej o godz. 17.00.

1. Radę Ekonomiczną zapraszam na spotkanie w poniedziałek o godz. 19.30.

1. Dzieci z klas 4 – 6 szkoły podstawowej zapraszam na spotkanie we wtorek o godz. 16.45 w sali misyjnej.

1. Krąg Biblijny w czwartek po Mszy św. w sali misyjnej.

1. W sobotę, jak słyszeliśmy w odczytanym dziś liście Księdza Arcybiskupa w naszej Archidiecezji rozpoczyna się peregrynacja Matki Bożej w znaku kopii ikony Jasnogórskiej. Uroczysta Msza św. na powitanie Matki Bożej o godz. 12.00 przy kościele Nawiedzenia NMP w Poznaniu na Ratajach. Serdecznie zachęcam i zapraszam do udziału w tym bardzo ważnym wydarzeniu. W naszej Parafii będziemy gościć Maryję w znaku ikony Jasnogórskiej w czerwcu 2020 roku.

1. W przyszłą niedzielę na Mszy św. o godz. 11.00 czternaścioro dzieci z naszej Parafii przyjmie Pierwszą Komunię św. Zapraszam do modlitwy w intencji tych dzieci.

1. W przyszłą sobotę i niedzielę będziemy także gościć we Wspólnocie Parafialnej kleryka z naszego Poznańskiego Seminarium. Razem z nam będzie się modlić o powołania i za powołanych, wygłosi kazania, a po Mszach będzie zbierał ofiary na Seminarium.

1. W zeszłą niedzielę na inwestycje parafialne zebraliśmy 3449,80 zł, a na konto parafii wpłynęło 400 zł. „Bóg zapłać” za złożone ofiary.

1. Dziękuję wszystkim, którzy złożyli już daninę diecezjalną. W zeszłą niedzielę uczyniło to jeszcze 6 rodzin w kwocie 660 zł. Tym samym zebraliśmy w sumie 5690 zł od 120 rodzin.

1. Zmarła nasza Parafianka śp. Maria Skubek z ul. Huby Moraskie. Pogrzeb odbędzie się w środę: o godz. 12.15 będzie Różaniec, po nim Msza św., a pogrzeb o godz. 14.00 na cmentarzu na Naramowicach. Dobry Jezu…