Ogłoszenia Parafialne III Niedziela Wielkanocna 5.05.2019 r.

3 NIEDZIELA WIELKANOCNA 5.05.2019.

1. Dzisiaj pierwsza niedziela miesiąca. Wspólnotę Żywego Różańca zapraszam na spotkanie formacyjne po Mszy św. o godz. 9.00. Dzisiejsza składka przeznaczona jest na inwestycje parafialne. Dzisiaj także Narodowy dzień czytania Pisma św. i początek Tygodnia Biblijnego zachęcam do czytania Pisma św. szczególne Ewangelii według św. Jana.

1. Nabożeństwa majowe odprawiamy codziennie po Mszy św., tylko w niedzielę Litania Loretańska przed Mszą o godz. 9.00. Nabożeństwa Majowe w Radojewie przy figurze Matki Bożej od jutra, poniedziałku 6 maja o godz. 17.00.

1. Dzieci przedszkolne i z klas 1 – 3 szkoły podstawowej zapraszam na spotkanie biblijne we wtorek o godz. 17.00 w domu naszych Sióstr.

1. W czwartek młodzież z naszej Parafii przystąpi do Sakramentu Bierzmowania podczas Mszy św. o godz. 18.00 w kościele Narodzenia Pańskiego na os. Stefana Batorego. Proszę o modlitwę w intencji tych młodych ludzi. Młodzieży przystępującej do Bierzmowania przypominam, że we wtorek i środę odbędą się próby o godz. 19.00 w kościele Narodzenia Pańskiego. We wtorek proszę by na próbie byli obecni także świadkowie, a w środę rodzice. Spowiedź św. dla tej młodzieży będzie w środę po próbie w kościele na os. Batorego.

1. Z racji Bierzmowania w czwartek nie będzie kręgu biblijnego.

1. Chorych odwiedzę z Komunią św. w piątek od godz. 9.00.

1. Dzieci przygotowujące się do I Komunii św. zapraszam na Mszę św. i katechezę parafialną w przyszłą niedzielę o godz. 11.00

1. W zeszłą niedzielę na Caritas Diecezjalną zebraliśmy 430,40 zł., a na konto Parafii wpłynęło przez ostatni tydzień 200 zł. „Bóg zapłać” za złożone ofiary.

1. Dziękuję wszystkim, którzy złożyli już daninę diecezjalną. W sumie zebraliśmy 5030 zł. od 114 rodzin co stanowi 18% wszystkich rodzin naszej Parafii. Do Kurii przekazałem 3145 zł, które jako Parafia mieliśmy obowiązek przekazać. Pozostałe 1885 zł zasiliło konto naszej Parafii i zostanie wykorzystane na inwestycje.

1. Zmarła nasza Parafianka śp. Krystyna Walkowiak z ul. Morasko. Pogrzeb odbędzie się we wtorek o godz. 11.45 będzie różaniec, po nim Msza św. a pogrzeb o godz.13.30 na cmentarzu na Naramowicach. Dobry Jezu…