Ogłoszenia Parafialne V Niedziela Wielkiego Postu 7.04.2019 r.


OGŁOSZENIA PARAFIALNE

V NIEDZIELA wielkiego postu 7.04.2019.

 

 1. Dzisiaj rozpoczynamy rekolekcje parafialne, które głosi ks. Wiktor Łakomy vice-ekonom naszej Archidiecezji. Msze św. z naukami poniedziałek, wtorek i środę o godz. 18.00. W dni rekolekcji codziennie wystawienie Najświętszego Sakramentu o godz. 17.15 i okazja do spowiedzi.

 

 1. Dzisiaj także pierwsza niedziela miesiąca. Wspólnotę Żywego Różańca zapraszam na spotkanie po Mszy o godz. 9.00, a dzieci przygotowujące się do I Komunii św. na katechezę parafialną po Mszy o godz. 11.00. Gorzkie Żale o godz. 15.00. Dzisiejsza składka przeznaczona jest na inwestycje parafialne.

 

 1. Z racji rekolekcji biuro parafialne w poniedziałek będzie nieczynne.

 

 1. Radę ekonomiczną zapraszam na spotkanie w poniedziałek o godz. 20.00.

 

 1. W tym tygodniu nie będzie wtorkowego spotkania dla dzieci z klas IV – VI

 

 1. Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy we wtorek po Mszy św.

 

 1. Krąg biblijny w czwartek po Mszy św. w sali misyjnej.

 

 1. Droga Krzyżowa ulicami parafii połączona z przedstawieniem przygotowanym przez młodzież naszej Parafii w piątek po Mszy św.

 

 1. W przyszłą niedzielę przypada Niedziela Palmowa Męki Pańskiej. Procesja z palmami i święcenie palm podczas każdej Mszy św.

 

 1. W przedsionku kościoła można nabyć paschaliki przygotowane przez Caritas w cenie
  7 złotych. Ofiary ze sprzedaży tych świec przeznaczone są na pomoc najuboższym.

 

 1. W okresie Wielkiego Postu składamy także Daninę Diecezjalną na potrzeby naszej Archidiecezji. Koperty na Daninę można wziąć w przedsionku kościoła. Bardzo dziękuję za wszystkie ofiary złożone już na ten cel.

 

 1. Przez ostatni tydzień na konto parafii wpłynęło 400 zł. „Bóg zapłać” za złożone ofiary.

 

 1. Bardzo dziękuję Parafiankom i Parafianom, oraz siostrze Teresie, które wczoraj wykonały zmianę zieleni przed naszym kościołem, uporządkowały zieleń wzdłuż kościoła oraz przy krzyżu misyjnym. Na nowo posadzone rośliny, kamień, oraz inne potrzebne rzeczy wydaliśmy 900 zł.

 

 1. Polecam prasę katolicką.