Ogłoszenia Parafialne I Niedziela Wielkiego Postu 10.03.2019 r.

I NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU 10.03.2019.

1. Dzisiaj I niedziela Wielkiego Postu, serdecznie zapraszam na Gorzkie Żale o godz. 15.00. Kazania Pasyjne będzie głosił ks. Michał Zamelek, wikariusz z Suchego Lasu. Od dzisiaj wprowadzamy także wieczorną Mszę w niedziele o godz. 18.30.

1. Dzieci z klas IV – VI szkoły podstawowej zapraszam na spotkanie we wtorek o godz. 16.45 w sali misyjnej.

1. Krąg biblijny w czwartek po Mszy św. w sali misyjnej.

1. Droga Krzyżowa w piątek po Mszy św.

1. Młodzież z klasy 7 i 8, z gimnazjum i szkół średnich oraz studentów zapraszam do wspólnego przygotowania przedstawienia wielkopostnego. Spotkanie w sobotę o godz. 14.00 w sali misyjnej.

1. W zeszłą niedzielę na potrzeby Parafii zebraliśmy 2551,50 zł, na konto parafii przez ostatnie dwa tygodnie wpłynęło 2160 zł, a w Środę Popielcową na Caritas Archidiecezjalną zebraliśmy 635 zł.  „Bóg zapłać” za złożone ofiary.

1. Szkoła Formacji Duchowej zaprasza dorosłych i starszą młodzież na wielkopostne rekolekcje: Łaską jesteśmy zbawieni (por. Ef 2,8). Rekolekcje przeżywane w milczeniu, w oparciu o Słowo Boże, poprowadzi ks. dr Tomasz Siuda moderator Dzieła Biblijnego. Termin i miejsce: 22 – 24 marca 2019 Dom rekolekcyjny św. Józefa

1. Organizujemy pielgrzymkę na Warmię i Mazury (m. in. Św. Lipka i Gietrzwałd) w dniach 31.05. – 2.06. Cena 675 zł. Więcej informacji i zapisy w zakrystii.

1. W przyszłą niedzielę będziemy zbierać przed kościołem ofiary na dzieło pomocy polskim misjonarzom i misjom „Ad gentes”.

1. Polecam Prasę Katolicką.