Ogłoszenia Parafialne VI Niedziela Zwykła 17.02.2019 r.


OGŁOSZENIA PARAFIALNE

VI NIEDZIELA ZWYKŁA 17.02.2019.

 

 

 1. Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy we wtorek po Mszy św.

 

 1. Dzieci przedszkolne oraz z klas I – III szkoły podstawowej zapraszam na spotkanie biblijne we wtorek o godz. 16.45 w domu naszych Sióstr.

 

 1. Spotkanie dla osób chcących lepiej poznać naszą wiarę przez studiowanie Katechizmu Kościoła Katolickiego w czwartek po Mszy św. w sali misyjnej. Serdecznie zapraszam.

 

 1. Młodzież z klas VII i VIII, z III gimnazjum, ze szkół średnich oraz studentów zapraszam na Mszę św. w piątek o godz. 18.00. Po Mszy św. zapraszam na spotkanie do sali misyjnej. Temat spotkania: „Król Dawid; grzesznik czy wybraniec Boży”.

 

 1. Ministranci młodszych i starszych zapraszam na zbiórkę w sobotę o godz. 9.00 w kościele.

 

 1. W przyszłą sobotę 23 lutego odbędzie się bal parafialny, który odbędzie się w sali przy Uniwersytecie Przyrodniczym – wejście w podcieniach przy budynku głównym na zbiegu ul. Wojska Polskiego i Wołyńskiej. Początek o godz. 20.00.

 

 1. Organizujemy pielgrzymkę do Ziemi Świętej w dniach 14 – 21 września. Cena 2590 zł + 150 dolarów. Szczegółowe informacje i zapisy w zakrystii.

 

 1. Organizujemy pielgrzymkę na Warmię i Mazury (m. in. Św. Lipka i Gietrzwałd) w dniach 31.05. – 2.06. Cena 675 zł. Więcej informacji i zapisy w zakrystii.

 

 1. Fundacja AKME prowadzi nabór do projektu: „Powrót do szczęścia”, który polega na możliwości skorzystania z Dziennego Domu Opieki dla osób dorosłych niesamodzielnych oraz z niepełnosprawnością, zagrożonych ubóstwem i wykluczeniem społecznym. Więcej informacji na ulotkach wyłożonych na stoliku z prasą.

 

 1. Polecam bezpłatne pismo „Miłujcie się”. Można je zabrać ze stojaka, który znajduję się w kruchcie kościoła.

 

 1. Przez ostatnie dwa tygodnie na konto parafii wpłynęło 600 zł. „Bóg zapłać” za złożone ofiary.

 

 1. Polecam Prasę Katolicką.