Ogłoszenia Parafialne IV Niedziela Zwykła 3.02.2019 r.

IV NIEDZIELA ZWYKŁA 3.02.2019 r.

1. Dzisiaj pierwsza niedziela miesiąca. Wspólnotę Żywego Różańca zapraszam na spotkanie po Mszy o godz. 9.00. Dzisiejsza składka przeznaczona jest na inwestycje parafialne. W środę rozpoczął się remont organów.

1. Dzisiaj kończę kolędę, dlatego od poniedziałku wraca normalny plan Mszy św. to znaczy w poniedziałek, wtorek, czwartek, piątek i sobotę o godz. 18.00, w środę o godz. 8.00, w niedziele bez zmian. Juto wyjeżdżam na krótki urlop dlatego w tym tygodniu biuro parafialne będzie nieczynne. Zastępować mnie będzie ks. Dariusz Mazur.

1. Nowenna do Najświętszej Maryi Panny Nieustającej Pomocy we wtorek po Mszy św.

1. Dzieci przedszkolne i z klas 1-3 szkoły podstawowej zapraszam na spotkanie biblijne we wtorek o godz. 16.45 w domu naszych Sióstr.

1. W piątek 1.02. rozpoczęło się XVI Różańcowe Jerycho Miasta Poznania, które trwać będzie do piątku 8.02. do godz. 12.00. Siedmiodobowa modlitwa wynagradzająco – błagalna odbywa się w Sanktuarium Matki Bożej w Cudy Wielmożnej Pani Poznania na Wzgórzu Przemysła. Nasza parafia ma dyżur modlitewny w środę 6.02. w godz. 14.00 – 16.00. Zachęcam do wzięcia udziału w tym czasie w czuwaniu przed Najświętszym Sakramentem.

1. W przyszły poniedziałek 11 lutego obchodzić będziemy Światowy Dzień Chorego. Wszystkie osoby chore i starsze zapraszam na Mszę św. z udzieleniem Sakramentu Chorych o godz. 11.00, a po Mszy św. na spotkanie i poczęstunek w sali misyjnej. Gdyby, ktoś miał trudność z dotarciem na Mszę i spotkanie proszę o informację. Będzie do dyspozycji samochód, który przywiezie do kościoła i odwiezie do domu.

1. Organizujemy III Parafialny Bal Karnawałowy, który odbędzie się w sobotę 23 lutego 2019 roku. Tak jak w ubiegłym roku będziemy bawić się w sali przy Uniwersytecie Przyrodniczym w Poznaniu. Koszt uczestnictwa to 120 zł od osoby. Chętnych zapraszam do zapisywania się po Mszy w zakrystii.

1. Organizujemy pielgrzymkę do Ziemi Świętej w dniach 14 – 21 września. Cena 2590 zł + 150 dolarów. Szczegółowe informacje i zapisy w zakrystii.

1. Organizujemy pielgrzymkę na Warmię i Mazury (m. in. Św. Lipka i Gietrzwałd) w dniach 31.05. – 2.06. Cena 675 zł. Więcej informacji i zapisy w zakrystii.

1. W zeszłym tygodniu na Radio Emaus zebraliśmy 214,90 zł. Bóg zapłać za złożone ofiary.

1. Polecam prasę katolicką szczególnie „Gościa Niedzielnego”.