Ogłoszenia Parafialne Boże Narodzenie 25.12.2018 r.


OGŁOSZENIA PARAFIALNE

BOŻE NARODZENIE 25.12.2018 r.

 

  1. Drogim Parafianom i wszystkim Gościom życzę zatrzymania się w Jezusie leżącym w żłóbku i na ołtarzu, zachwycenia się po raz kolejny Tajemnicą Bożego Wcielenia i odkrycia jej głębi, radowania się prawdą, że Pan jest z nami w każdym czasie i we wszystkich sprawach naszego życia. Życzę obfitego błogosławieństwa Wcielonego Słowa, prawdziwego pokoju, wszelkiego dobra, wygaśnięcia wszelkich sporów. Radosnych, błogosławionych i rodzinnych Świąt Narodzenia Pańskiego.

 

  1. W Święta Bożego Narodzenia Msze św. jak w niedzielę o godz. 9.00 i 11.00.

 

  1. W II Święto Bożego Narodzenia składka przeznaczona będzie na KUL, WT UAM i szkoły katolickie.

 

  1. Wspólnotę Żywego Różańca zapraszam na spotkanie opłatkowe w niedzielę 30 grudnia o godz. 16.00 w sali misyjnej.

 

  1. W przyszłą niedzielę 30 grudnia będziemy obchodzić Święto Świętej Rodziny Jezusa, Maryi i Józefa, Msze św. jak w każdą niedzielę. Będzie to dzień modlitw o świętość małżeństw, dlatego podczas każdej Mszy św. będzie odnowienie przyrzeczeń małżeńskich.

 

  1. Bardzo dziękuję tym wszystkim, którzy przygotowali kościół byśmy mogli w tak pięknej scenerii przeżywać święta Bożego Narodzenia: Państwu, którzy zbudowali żłóbek, rodzinie która ofiarowała choinki, panom i ich dzieciom, którzy postawili i ubrali choinki, siostrze Marcie zakrystiance, która przybrała kościół pięknymi stroikami. Dziękuje siostrze Karolinie, panu Waldkowi, panom szafarzom, ministrantom, lektorom i wszystkim zaangażowanym w liturgię. Dziękuję Magdzie i Marcinowi za posprzątanie Kościoła. Dziękuję Wam moi drodzy za obecność, za wspólną modlitwę i wspólny śpiew kolęd.

 

  1. Odwiedziny Duszpasterskie:

Piątek 28.12.2018 od godz. 16.00 – ul. Deszczowa, Polarna i Morasko 26 od końca

Sobota 29.12.2018 od godz. 14.00 – ul. Morasko 1 – 23A obie strony

Środa 2.01.2019 od godz. 16.00 – ul. Morasko 28 od końca

Plan kolędy jest wywieszony w gablocie, oraz znajduje się na stronie internetowej i facebook’u parafii.