Ogłoszenia Parafialne III Niedziela Adwentu 16.12.2018 r.

III NIEDZIELA ADWENTU 16.12.2018 r.

1. Dzisiaj przed kościołem harcerze z drużyny, do której należy nasza Parafianka prowadzą kiermasz pierników świątecznych. Dochód przeznaczony jest na działalność drużyny.

1. Roraty odprawiamy w poniedziałek, wtorek, czwartek i piątek o godz. 18.00. Szczególnie zapraszam na te Msze św. ku czci Matki Bożej wszystkie dzieci,
    a zwłaszcza dzieci przygotowujące się do I Komunii św. Roraty są także w środę
    i sobotę o godz. 6.00. Po tych Mszach św. zapraszam na śniadanie do sali misyjnej. Zachęcam wszystkich parafian do udziału w Mszach Roratnich, które są dobrym przygotowaniem do Świąt Bożego Narodzenia. Proszę o przynoszenie lampionów.

1. Kolejna próba Jasełek przygotowywanych przez dzieci naszej Parafii jutro,
    w poniedziałek o godz. 16.30 w kościele.

1. Msza św. z modlitwą o uzdrowienie duszy i ciała zostanie odprawiona przez
    ks. Adama Sczanieckiego diecezjalnego duszpasterza Odnowy w Duchu św. odbędzie się jutro, w poniedziałek o godz. 19.30 w naszym kościele.

1. Dzieci przedszkolne oraz z klas 1 – 3 szkoły podstawowej zapraszam na spotkanie biblijne prowadzone przez s. Igę i Andżelikę we wtorek o godz. 16.45 w domu naszych Sióstr.

1. Krąg Biblijny w czwartek po Mszy św. w sali misyjnej. Serdecznie zapraszam.

1. Chorych odwiedzę z Komunią św. w piątek od godz. 9.00.

1. Spowiedź Adwentowa z udziałem kapłanów spoza Parafii w sobotę 22 grudnia od
    godz. 19.00 do 20.30. Serdecznie zapraszam

1. W kruchcie kościoła można nabywać Świece Wigilijne Caritas w cenie 13 zł duża
    i 6 zł mała. Ofiary ze sprzedaży świec przeznaczone są na pomoc najuboższym dzieciom. Można także za dobrowolną ofiarę otrzymać opłatki wigilijne.

1. W zeszłą niedzielę na rehabilitację dla Adriana chorego na nowotwór zebraliśmy
    2500 zł. „Bóg zapłać” za wszystkie ofiary.

1. W ubiegłym tygodniu na konto parafii wpłynęło 2200 zł. „Bóg zapłać” za wszystkie ofiary na rzecz Parafii.

1. Polecam prasę katolicką, szczególnie „Gościa Niedzielnego”.