Ogłoszenia Parafialne Niedziela Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata 25.11.2018 r.


OGŁOSZENIA PARAFIALNE

NIEDZIELA JEZUSA CHRYSTUSA KRÓLA WSZECHŚWIATA 25 LISTOPADA 2018 R.

 

 

 

 1. Dzisiaj obchodzimy Uroczystość Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata, jest to ostatnia niedziela roku liturgicznego. Dzisiejsza Uroczystość jest także świętem patronalnym naszych Sióstr. Pamiętajmy dziś w naszej modlitwie szczególnie o Siostrach Misjonarkach Chrystusa Króla dla Polonii Zagranicznej.

 

 1. Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy we wtorek po Mszy św.

 

 1. Dzieci z klas 4-7 szkoły podstawowej zapraszam na spotkanie we wtorek o godz. 16.45 w sali misyjnej.

 

 1. Krąg Biblijny w czwartek po wieczornej Mszy św. w sali misyjnej.

 

 1. Młodzież z 8 klasy szkoły podstawowej, z 3 klasy gimnazjum, ze szkół średnich oraz studentów zapraszam na Mszę św. i spotkanie w piątek o godz. 18.00. Temat spotkania: „Miłość a bliskość”.

 

 1. Kandydatów na ministrantów i ministrantów młodszych zapraszam na zbiórkę w sobotę o godz. 9.00 w kościele.

 

 1. Osoby chcące pomóc w grabieniu liści wokół kościoła zapraszam w sobotę o godz. 10.00. Proszę zabrać ze sobą grabie.

 

 1. Jak co roku chcemy przygotować z dziećmi Jasełka. Chętne dzieci wraz z rodzicami zapraszam na pierwszą próbę w sobotę o godz. 14.00 w sali misyjnej.

 

 1. W przyszłą niedzielę rozpoczynamy Adwent, czas przygotowania do Świąt Bożego Narodzenia. Jest to czas szczególnie poświęcony Matce Bożej. Z tej racji zostanie odśpiewany „Akatyst ku czci Bogurodzicy Dziewicy Maryi” czy modlitwa śpiewem wywodząca się z Kościoła Wschodniego w sobotę o godz. 20.00 w naszym kościele.

 

 1. W przyszłą niedzielę pierwsza niedziela miesiąca. Wspólnotę Żywego Różańca zapraszam na Mszę św. i spotkanie o godz. 9.00. Dzieci przygotowujące się do I Komunii św. zapraszam na Mszę św. i katechezę o godz. 11.00. Składka przeznaczona jest na inwestycje parafialne.

 

 1. Szkoła Formacji Duchowej zaprasza na rekolekcje adwentowe dla dorosłych i starszej młodzieży prowadzone w milczeniu w dniach 7-9 grudnia w Domu św. Józefa u naszych Sióstr. Więcej informacji na plakacie w kruchcie kościoła.

 

 1. Kleryk, którego gościliśmy w zeszłą niedzielę na rzecz Seminarium zebrał 1343 zł. „Bóg zapłać” za złożone ofiary.

 

 1. Przez ostatni tydzień na konto Parafii wpłynęło 100 zł. „Bóg zapłać” za złożoną ofiarę.

 

 1.  Polecam prasę katolicką, szczególnie „Gościa Niedzielnego”.