Ogłoszenia Parafialne XXXIII Niedziela Zwykła 18.11.2018 r.

XXXIII niedziela zwykła 18 LISTOPADA 2018 R.

1. Dzisiaj w naszej Parafii przeżywamy niedzielę powołań. Gościmy kleryka Marcina Kaczmarka, który z nami się modli, głosi kazania, a po Mszy św. będzie zbierać ofiary na rzecz naszego Poznańskiego Seminarium.

1. W tym tygodniu Biuro Parafialne będzie wyjątkowo nieczynne.

1. Dzieci przedszkolne i z klas 1-3 szkoły podstawowej zapraszam w imieniu s. Igi i s. Andżeliki na spotkanie biblijne we wtorek o godz. 16.45 w domu naszych Sióstr.

1. W czwartek w liturgii będziemy obchodzić wspomnienie św. Cecylii, patronki śpiewu kościelnego. Z tej okazji wieczorną Mszę św. odprawimy ze śpiewem gregoriańskim. Serdecznie zapraszam.

1. Krąg Biblijny w czwartek po wieczornej Mszy św. w sali misyjnej.

1. Młodzież z 8 klasy szkoły podstawowej, z 3 klasy gimnazjum, ze szkół średnich oraz studentów zapraszam na Mszę św. i spotkanie w piątek o godz. 18.00. Temat spotkania: „Miłość a bliskość”.

1. Kandydatów, ministrantów młodszych i starszych zapraszam na zbiórkę w sobotę o godz. 9.00 w kościele.

1. Warsztaty „Jak chronić nasze dziecko w sieci” odbędą się w przyszłą niedzielę 25 listopada o godz. 15.00 w Poznańskiej Farze.

1. Rekolekcje z o. Antonello Caddedu – założycielem Wspólnoty Przymierze Miłosierdzia, odbędą się w niedzielę 25 listopada w kościele Nawiedzenia NMP w Poznaniu na os. Bohaterów II Wojny Światowej. Rozpoczęcie o godz. 13.30.

1. W przyszłą niedzielę będziemy przeżywali Uroczystość Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata. Jest to ostatnia niedziela w roku liturgicznym. W tym dniu nasze Siostry obchodzą swoje święto patronalne. Zachęcam do szczególnej pamięci modlitewnej w intencji Sióstr Misjonarek Chrystusa Króla dla Polonii Zagranicznej.

1. Jak co roku chcemy przygotować z dziećmi Jasełka. Chętne dzieci wraz z rodzicami zapraszamy na pierwszą próbę w sobotę 1 grudnia o godz. 14.00 w sali misyjnej.

1.  Polecam prasę katolicką, szczególnie „Gościa Niedzielnego”.