Ogłoszenia Parafialne XXVII Niedziela Zwykła 7.10.2018 r.


OGŁOSZENIA PARAFIALNE

XXVII NIEDZIELA 7.10.2018.

 

 

 1. Dzisiaj pierwsza niedziela miesiąca. Wspólnotę Żywego Różańca zapraszam na spotkanie po Mszy św. o godz. 9.00, a dzieci przygotowujące się do I Komunii św. zapraszam na katechezę po Mszy o godz. 11.00. Dzisiejsza składka przeznaczona jest na inwestycje parafialne.

 

 1. Trwa październik, miesiąc poświęcony Matce Bożej i modlitwie różańcowej. Różaniec odmawiamy codziennie po Mszy św. W środę o godz. 18.00, a w niedzielę przed Mszą o godz. 9.00. W Radojewie Różaniec codziennie o godz. 17.00 przy figurze Matki Bożej.

 

 1. Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy we wtorek po Mszy św.

 

 1. Dzieci z klas 4 – 7 szkoły podstawowej zapraszam na spotkanie biblijne we wtorek o godz. 16.45 w sali misyjnej.

 

 1. Krąg biblijny w czwartek po Mszy św. w sali misyjnej.

 

 1. Młodzież z VIII klasy szkoły podstawowej, z III klasy gimnazjum, szkół średnich i studentów zapraszam na Mszę św. i spotkanie w piątek o godz. 18.00. Temat spotkania: „Miłość a narcyzm”

 

 1. W piątek przypada Święto Rocznicy Poświęcenia Bazyliki Archikatedralnej w Poznaniu. Z tej racji zostaną odprawione uroczyste Nieszpory w katedrze o godz. 18.00. Na Nieszpory zaproszeni są wszyscy mieszkańcy Poznania.

 

 1. Ministrantów starszych i młodszych oraz kandydatów zapraszam na zbiórkę w sobotę o godz. 9.00 w kościele.

 

 1. KSM organizuje rekolekcje „Wszystko mogę w Tym, który mnie umacnia”. Ich celem jest włączenie młodzieży w życie Kościoła oraz zachęta do podjęcia przez nią działania na rzecz wiary i wielorakiego rozwoju osobistego. Rekolekcje odbędą się do 19 do 21 października w schronisku młodzieżowym „Hanka” w Poznaniu. Więcej informacji w zakrystii.

 

 1. W przyszłą niedzielę będziemy obchodzić „Dzień Papieski” ku czci św. Jana Pawła II. Z tej racji odbędą się  liczne wydarzenia kulturalne – szczegóły na plakacie w kruchcie kościoła. Z okazji Dnia Papieskiego będziemy także zbierać ofiary na Działo Nowego Tysiąclecia – fundację wspomagającą zdolną ale ubogą młodzież.

 

 1. Przez ostatni tydzień na konto Parafii wpłynęło 550 zł. „Bóg zapłać” za złożone ofiary.

 

 1. Polecam Prasę Katolicką.