Ogłoszenia Parafialne XXVI Niedziela Zwykła 30.09.2018 r.


OGŁOSZENIA PARAFIALNE

XXVI NIEDZIELA 30.09.2018.

 

 

 1. Dzisiaj o godz. 17.00 w poznańskiej Katedrze odbędzie się prezentacja w ramach cyklu VERBA SACRA, poświęcona czytaniu Księgi Sędziów z udziałem aktora Zbigniewa Grochala. Komentarz wygłosi Ksiądz prof. dr hab. Janusz Nawrot. Oprawę muzyczną zapewni Katarzyna Stroińska-Sierant z zespołem. Wstęp wolny.

 

 1. Jutro rozpoczynamy miesiąc październik poświęcony Matce Bożej i modlitwie różańcowej. Różaniec odmawiamy codziennie po Mszy św. W środę o godz. 18.00, a w niedzielę przed Mszą o godz. 9.00. W Radojewie Różaniec codziennie o godz. 17.00 przy figurze Matki Bożej.

 

 1. Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy we wtorek po Mszy św.

 

 1. Dzieci przedszkolne oraz z klas 1 – 3 szkoły podstawowej zapraszam w imieniu s. Andżeliki i s. Igi na spotkanie biblijne we wtorek o godz. 16.45 w domu naszych Sióstr.

 

 1. Młodzież z VIII klasy szkoły podstawowej i z III klasy gimnazjum, która przygotowuje się do Bierzmowania zapraszam na Mszę św. i spotkanie we wtorek o godz. 18.00.

 

 1. Wszystkich ministrantów wraz z rodzicami zapraszam na Mszę św. w czwartek o godz. 18.00. Rodziców ministrantów zapraszam na spotkanie po Mszy św. w sali Misyjnej.

 

 1. W tym tygodniu I czwartek miesiąca. Zapraszam na adorację w intencji kapłanów oraz powołań do kapłaństwa i życia zakonnego o godz. 17.30.

 

 1. W tym tygodniu także I piątek miesiąca. Okazja do spowiedzi od godz. 17.00 do Mszy św. Po Mszy wystawienie Najświętszego Sakramentu, modlitwy do Serca Jezusowego i adoracja do godz. 20.00. Podczas adoracji okazja do spowiedzi św.

 

 1. Chorych odwiedzę z Komunia św. w piątek od godz. 9.00.

 

 1. Ministrantów i kandydatów zapraszam zbiórkę w sobotę o godz. 9.00.

 

 1. W przyszłą niedzielę I niedziela miesiąca. Wspólnotę Żywego Różańca zapraszam na Mszę św. i spotkanie o godz. 9.00. Dzieci przygotowujące się do I Komunii św. zapraszam na Mszę św. o godz. 11.00, a po Mszy na katechezę parafialną. Składka przeznaczona będzie na inwestycje parafialne.

 

 1. Przez ostatnie dwa tygodnie na konto Parafii wpłynęło 1000 zł. „Bóg zapłać” za złożone ofiary.

 

 1. Polecam Prasę Katolicką.