Ogłoszenia Parafialne XXV Niedziela Zwykła 23.09.2018 r.


OGŁOSZENIA PARAFIALNE

XXV NIEDZIELA 23.09.2018.

 

 

 

  1. Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy we wtorek po Mszy św.

 

  1. Krąg Biblijny w czwartek po Mszy św. w sali misyjnej. Serdecznie zapraszam.

 

  1. Młodzież z VII, VIII klasy szkoły podstawowej, z gimnazjum i szkół średnich zapraszam na Mszę św. i spotkanie w piątek o godz. 18.00. Na spotkaniu będziemy oglądać zdjęcia z tegorocznego spływu, oraz wspólnie przygotujemy pizzę.

 

  1. Ministrantów i kandydatów zapraszam zbiórkę w sobotę o godz. 9.00 w kościele.

 

  1. W niedzielę 30 września 2018 roku o godz. 1700 w poznańskiej Katedrze odbędzie się prezentacja w ramach cyklu VERBA SACRA, poświęcona czytaniu Księgi Sędziów z udziałem aktora Zbigniewa Grochala. Komentarz – Ksiądz prof. dr hab. Janusz Nawrot. Oprawę muzyczną zapewni Katarzyna Stroińska-Sierant z zespołem. Wstęp wolny.

 

  1. Polecam Prasę Katolicką.