Ogłoszenia Parafialne XXIII Niedziela Zwykła 9.09.2018 r.


OGŁOSZENIA PARAFIALNE

XXIII NIEDZIELA 9.09.2018.

 

 

 1. Dzisiaj na Mszy św. o godz. 9.00 przeżywamy dożynki parafialne, Mszę św. dziękczynną za tegoroczne zbiory.

 

 1. Nowenna do M. B. Nieustającej Pomocy we wtorek po Mszy św.

 

 1. Rodziców i dzieci z III klasy szkoły podstawowej, które w przyszłym roku chcą przystąpić do I Komunii św. zapraszam na spotkanie informacyjne, na którym będziemy zapisywać dzieci we wtorek po Mszy św. w kościele.

 

 1. Zapraszam na spotkanie z Katechizmem Kościoła Katolickiego w czwartek po Mszy św.

 

 1. Młodzież z VIII klasy szkoły podstawowej, z gimnazjum i szkół średnich zapraszam na spotkanie duszpasterstwa młodzieży w piątek po wieczornej Mszy św. Serdecznie zachęcam do uczestnictwa już w Mszy św.

 

 1. W tym tygodniu od czwartku do niedzieli włącznie odbywać się będzie w Poznaniu zebranie plenarne Konferencji Episkopatów Europy. Pamiętajmy w swoich modlitwach o biskupach Europy.

 

 1. Ministrantów i kandydatów zapraszam zbiórkę w sobotę o godz. 9.00 w kościele.

 

 1. Bardzo dziękuję wszystkim uczestnikom III Parafialnego Festynu Rodzinnego za obecność i wspaniałą atmosferę. Szczególnie dziękuję wszystkim osobom zaangażowanym w przygotowanie i przeprowadzenie Festynu. Na remont prezbiterium zebraliśmy 17630 zł. „Bóg zapłać” za wszystkie ofiary.

 

 1. Na konto parafii w ostatnim tygodniu wpłynęło 350 zł. „Bóg zapłać” za złożone ofiary.

 

 1. Przyjmuję już intencje Mszalne na I półrocze 2019 roku.

 

 1. W przyszłą niedzielę będziemy przed kościołem zbierać ofiary na KUL, WT UAM i szkoły katolickie naszej Archidiecezji.

 

 1. Zapraszam do wzięcia udziału z ankiecie na temat postawy wobec przeszczepów organów. Ankieta prowadzona jest przez pracowników Kliniki Nefrologii, Transplantologii i Chorób Wewnętrznych Pomorskiego Uniwersytetu Medycznego w Szczecinie, Instytutu Stosowanych Nauk Społecznych Uniwersytetu Warszawskiego i Instytutu Religioznawstwa Uniwersytetu Jagiellońskiego. Ankiety wyłożone są w kruchcie kościoła. Można je wziąć do domu i przynieść w tygodniu lub w przyszłą niedzielę do zakrystii, można także wypełnić na miejscu. Do każdej ankiety dodany jest długopis.

 

 1. Polecam Prasę Katolicką.